Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anális szex esetén elkaphatom...

Anális szex esetén elkaphatom a covidot?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem hátulról egy lánnyal, de kiderült utólag, hogy valószínűleg koronavírusos volt. Ő háromszor volt oltva, de én csak kétszer. Kell aggódnom, mi lehet a történet lefolyása?

2022. jan. 8. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
ha védekeztél akkor nem , védekezés fontos dolog mert manapság akkár analisen is teherbe ejthetőek a hölyeim és úraim
2022. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, szexualitás heteroszexualitas témakörbe akartam feltenni a kérdést, de figyelmetlen voltam. Remélem átkerül.
2022. jan. 8. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha előtte vagy utána benyaltál neki akkor igen.
2022. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egymástól pár centire lihegtetek hosszú perceken át, gondolom smárolás is volt. Nem azon fog múlni mit és hova dugtál be.
2022. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Smárolás nem volt! Csak érzelemmentes anális szex!

Fél órát fizettem

2022. jan. 8. 12:36
 6/10 A kérdező kommentje:

Öcsém is ment volna 1 hét múlva a lányhoz, de őt már nem tudta fogadni állítólagos covid fertőzés miatt.

Azt sem ártana tudni melyik variáns lehetett, mert lehet nem mindegyik támad análisan.


Gumit egyébként húztam, vastag jó minőségűt.

2022. jan. 8. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Nem az anális szexen (érzelmes vagy sem) fog múlni, hanem hogy fél órát voltatok egy légtérben, gondolom maszk nélkül.

Pár nap múlva csináltass egy PCR tesztet, addig meg ne nagyon járj el oda, ahova nem muszáj, főleg nem maszk nélkül.

2022. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
47%
csináltas tesztet mindenkép! de ezt végigolvasni (a kérdést) elég cringe volt :D nem sértés
2022. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
"mert lehet nem mindegyik támad análisan"-ok kitrollkodtad magad mára.
2022. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha van védettségi kártyád, akkor nincs mitől tartanod. Nyunyóka voltam.
2022. jan. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!