Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg csak 4 hónapig érvenye...

Tényleg csak 4 hónapig érvenyesek az oltási igazolványok?

Figyelt kérdés
Egyik eüs ismerősöm mondta, hogy hiába vagyok kétszer beoltva, lejárt az igazolványom, vegyem fel a harmadikat, és onnantól lesz 4 hónapig érvényes. Sehol se olvastam ilyet.

2022. jan. 12. 18:08
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
7%
Elvileg igen
2022. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyelore nem, csak az ervenyes 4 honapig, amit oltas nelkul, ellenanyag teszttel igenyelsz.

De persze felmerult mar az is, hogy 3. oltas nelkul ervenytelen lesz az igazolvany, de azt hiszem,hogy ezt meg nem vezettek be.

2022. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Végtelenségig ez lesz ha folytatod , ez a cél teljes elnyomás, lenyomorodás és kezelés ami extra költség vagy halál .
2022. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszi második, hála az égnek. Nem akarok többet felvenni.
2022. jan. 12. 19:58
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Csak belebegtették, mint tervezet, egyelőre érvényes. Választásokig nem hiszem, hogy meg mernék lépni viszont utána szerintem az lesz, hogy 6-9 havonta megy a szuri, ha akarod a kártyát...Amit egyszer fejükbe vesznek, azt végre fogják hajtani csak elsőnek a saját érdek. Viszont ha jól olvastam akkor más országokban már nem csak hiresztelés volt hanem tervezet is van róla.
2022. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"akkor más országokban már nem csak hiresztelés volt hanem tervezet is van róla."


Ausztriában elnapolták, áprilisig, az informatikai rendszerre hivatkozva, de inkább megijedtek a tüntetésektől.

2022. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Már mindegy, 30 perce jött a hír hogy bevezetik ezek a fasz nyomorultak
2022. jan. 13. 12:03
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az új rendelet szerint a védettségi átalakul oltási igazolvánnyá.

Az tekinthető oltottnak, aki a 2. oltást hat hónapon belül kapta meg, a 3. oltás érvényességéről jelenleg még nem nyilatkoztak, ami indirekt mód azt jelenti, hogy rövidül ez a hat hónap.

A pfizer egyik sz@metládája azt nyilatkozta, hogy három hónap után javasolt. Kíváncsi vagyok, hogy a kormány mennyire van benne a pfizer zsebében, mert ha nagyon, akkor szerintem a 3. oltás három hónapig lesz érvényes.

2022. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozták a manust, aki beírta valamelyik kérdés alá a forgatókönyvet, hogy mi zajlik most a kovid kapcsán a világban😃. Lehordták minden hülye konteósnak, meg birkának. 😃

2025 és 2030 között lesz érdekes, ha még élünk akkor.

2022. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Na, hadd lássuk azt a forgatókönyvet! :D
2022. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!