Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mai bejelentés az covid-igaz...

A mai bejelentés az covid-igazolványokról azt is jelenti, hogy a laborvizsgálattal igazolt ellenanyag szintet sem fogadják el?

Figyelt kérdés
Az mégis más, mint hogy átestél a betegségen és szevasz. Nem mellesleg ezen logika mentén egyetlen oltást sem szabadna elfogadni, csak az ellenanyag szintet.
2022. jan. 13. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Logikat ne keress es nem fogjak elfogadni. Remelem azok, akik azert oltattak be magukat, hogy "hagyjak oket beken, vissza karjak kapni a szabad eletuket" latjak mi folyik itt
2022. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
#2, az "inekció" milyen szó? Azt sem tudod leírni, hogy inJekció, de az észt tudod osztani?
2022. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből látszik, hogy nem a védettség számít, hanem vásárlás a lobbitól. Meg a fejadagra többet lehet sikkasztani is a közpénzből...
2022. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nem a betegségen való átesés fogja jelenteni a védettséget, hanem az oltás megléte.
2022. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4: én az ellenanyag meglétére utaltam. Mert átesni lehet úgy is, hogy nem termel a szervezet (elég) ellenanyagot. Ami az oltásnál is fennállhat!
2022. jan. 13. 15:53
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

A kormányt csak az érdekli, hogy be vagy-e oltva. Ha átestél a fertőzésen és a minimum 20-szorosa az ellenanyagszinted, akkor nem kapsz kártyát. Ha beoltatod magad, de semmilyen védettség nem alakul ki, akkor kapsz kártyát. Ergó ez nem a te védettségedről szól, ez gyakorlatilag csak egy "be vagyok oltva" kártya.

(Egyébként nem értek vele egyet, de gondolom az elvakult oltáshívőket ez sem fogja különösebben zavarni.)

2022. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A konkrét kérdésre tud valaki választ?
2022. jan. 14. 10:48
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy azt már többen is megválaszolták, nem, nem fogadják el.
2022. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Elso vagyok: 5.6.7.szavammal mar valaszoltam🤦‍♀️
2022. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem válaszolt senki, mert aki érdemben írt is, az is arról írt, hogy a betegségen átesettséget nem fogadják el. Ez még logikus is lehet, hisz ahogy az oltással sem feltétlen alakul ki védettség, a betegség után sem biztos, hogy beindul az antitest termelés.

A 6. írt valami relevánsat, hogy ha 20-szorosa ... stb,

De a válaszából nem derül ki, hogy ez saját meglátása a helyzetről, vagy ez a jogszabály.

2022. jan. 14. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!