Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek komolyan...

Az oltásellenesek komolyan azt hiszik hogy az eü dolgozók azért hazudnak mert féltik ezt a szuper állásukat?

Figyelt kérdés
Szerintetek képesek azért hazudni az eü dolgozók mert meg vannak félemlítve..Több eü dolgozó ismerősöm van, azt mondták ha oltás nem hátna, veszélyes lenne ezt látnák a kórházakban simán kiállnának ugyanis minden eü dolgozót nem küldenének el....
2022. jan. 17. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Na eü dolgozókent kíváncsi vagyok a válaszokra, követem.
2022. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem hazudnak, csak nem beszélnek róla. Napról-napra változik a betegek állapota, ma hiába mondana akárki akármit is. Nem vagyunk megfélemlítve, csak felesleges olyan dolgokról beszélni, amiről még mi sem tudunk, nem ismerjük mi sem az adatokat. Az adatvédelem meg eddig is tiltott minden beteginformációt közzé tenni,most sem változott semmi.
2022. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eü-s vagyok, covid-intenzíven is dolgoztam egy ideig. Kb fele-fele arányban voltak oltottak és oltatlanok. Az intenzívre olyan nővéreket tesznek, akiknek fingjuk sincs az egészről, és nincsenek ahhoz szokva, hogy majdnem naponta meghal valaki a gépeken. Pedig az intenzíveken ez covidtól függetlenül így van, mindig is így volt.


Műtősnő, masszőr, fogászati asszisztens próbál helyt állni, vak vezet világtalant alapon. Mikor engem is oda tettek, rögtön kaptam 2 beteget, akit aznap nekem kellett ellátni, úgy, hogy semmilyen intenzíves oktatásban nem részesültem. Az orvosok nem igazán értenek a lélegeztető géphez. Egyik így állítja be, másnap a másik máshogy. Aki oda jut, egyébként főleg halmozottan beteg, pl kezeletlen cukros vagy daganatos. A favipiravir sokaknak többet árt, mint használ, de adni kell, mert ez a protokoll.


Most nem covid osztályon dolgozom. Tele az osztály, mert eddig az ellátás hiánya miatt kezeletlen volt a betegségük. A felvételkor teszt kell, sokaknak pozitív úgy is, hogy semmi tünetük nincs. Ők mennek a vörös zónába a többi pozitív mellé, és ott fertőzik egymást össze-vissza.

2022. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#3:ezekkel maximálisan egyetértek.
2022. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés az egészségügyisekhez: ha valaki mondjuk lélegeztetőgépre kerül úgy, csak nemrég (pár napja) kapott oltást, az oltatlan a statisztikában, vagy oltott?
2022. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*hogy csak nemrég
2022. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetesen oltottnak számít. A statisztika ilyen részletekkel nem foglalkozik hogy kialakult e már a védettség..
2022. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, csak azért kérdeztem, mert van olyan ország, ahol oltatlannak számít aki csak nemrég kapott oltást.
2022. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!