Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltott vagy, vagy oltatlan?...

Oltott vagy, vagy oltatlan? (Szavazás)

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Oltatlan vagyok és maradok
Oltatlan vagyok de ha kötelező lesz oltatok
Oltott vagyok egyszer de többször nem leszek
Oltott vagyok egyszer és tervezek következőket
Oltott vagyok 2-szer de többször nem leszek
Oltott vagyok 2-szer és tervezek következőket
Oltott vagyok 3-szor de többször nem leszek
Oltott vagyok 3-szor és tervezek következőket
Több mint 3-szor vagyok oltva
Oltáskárosult vagyok
80 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%

A "több, mint 3-szor vagyok oltva és tervezek következőket" opció lemaradt. Látom pedig próbáltad lefedni a lehetőségeket:)

Azért írom csak, mert szerintem arra is lenne kereslet :(

2022. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
21%
Oltott vagyok 3-szor és tervezek következőket, HA INDOKOLT.
2022. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%
Fogadjunk, hogy a kerdezo oltatlan szabadsagharcos...csak mert masok sose szoktak ezt kerdezgetni tolem, csak az oltatlanok.
2022. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Éljenek a tisztavérűek!
2022. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Csak ne veszekedjünk, annyit kérek. Mindenki éljen.

Azért sem mondom meg oltott vagyok-e, ne ez alapján ítéljük meg egymást.


#1 Bocsi, igaz, de csak 10 hely volt az utolsó, nem lett volna fontos, már mindegy. :)


Azt hittem már 60 %-unk oltott, de rendre nagyarányú oltatlantöbbséget mutatnak az ilyen saját statisztikák..ennek mi lehet az oka?


Így saccra,(bár még nincs vége a szavazásnak) 80 % oltatlannak vallja magát. Hazudnának? Érdekes mindenesetre.

2022. jan. 18. 16:45
 6/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem (legalábbis remélem) nemsoká az oltottak irigyek lesznek az oltatlanokra, mert bennük nem módosult semmi, ami az egészségükre rossz hatással van. Na, így belegondolva akkor még nagyobb lesz a szakadék a két tábor közt:D ezt most nem rosszindulatból írom, csak azt vettem észre, hogy aki oltás párti, az elutasít minden olyan információt, ami esetleg negatív az oltással kapcsolatban. Ez pedig azt eredményezi, hogy nincsenek olyan információk birtokában, ami alapján tudnának normálisan dönteni. Itt az emberek életéről van szó, és az egészségükről, és mégsem mérlegelnek, csak mint akik hipnotizálva vannak, szajkózzák azt, amit beléjük ültettek, az agyukba.
2022. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem már 60 %-unk oltott, de rendre nagyarányú oltatlantöbbséget mutatnak az ilyen saját statisztikák..ennek mi lehet az oka?"


Egyszerű.

1. Nem reprezentatív a GyK. Például a nagymamám és nagymamám barátnői nem lógnak online fórumokon. Viszont mindegyik oltva van.

2. Érdektelenség. Aki határozottan oltásellenes, az mindenképpen szavazni fog. Aki kötelező oltást akar mindenkinek, szintén fog szavazni. A "beoltattam magam, de nem foglalkozok a témával" emberek valószínűleg rá se kattintanak a kérdésre.

2022. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
Én azt hallottam Orbánék a külföldieket, a vakcinaturistákat is beleszámolják a számokba. Ezenkívül rengetegen elhunytak már a vakcinázottak, azokat is folytonosan a statisztikában tartják és ehhez hasonló trükkök vannak. Na meg az egészségügyisek nagyon nagy része "csapba oltott" oltott.
2022. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Én is csapba oltott szeretnék lenni, ha odáig fajul a dolog. Én már egyáltalán nem bízok ezekben a szerekben. Ha annyira jó lenne, nem szólalna fel ellene ennyi szakember, hanem mindenki istenítené..
2022. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%
#8 Egészségügyben dolgozom és szépen kérlek ne terjesszél retardált baromságokat! Az eü-dolgozók csekély százaléka oltásellenes, és őszintén szólva azok a kivételek nem a szakma krémjéből kerülnek ki, hogy finoman fogalmazzak. Akik vagy személyesen dolgoztunk covid-intenzívosztályon vagy legalább személyesen ismerünk olyanokat, akik dolgoznak covid-intenzívosztályon, eléggé máshogy állunk az oltáshoz, mint te!
2022. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!