Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Teszteltessek oltatlanként?

Teszteltessek oltatlanként?

Figyelt kérdés
Megéri leteszteltetni magam covidgyanúval, ha nem vagyok beoltva? Sok dolgom van, nem akarok karanténba menni, ráadásul az átesettségim se fogadnák el sehol. Szerintem felesleges ezzel vesződni.

2022. jan. 19. 13:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%

majd ha egy gyengebb immunrendszeru valaki meghal a felelotlenseged miatt, akkor nem veszed ilyen konnyen

ha vannak tuneteid, tesztelj

2022. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 Honnan tudnám meg, hogy miattam? A környezetem 90%-a oltott, ráadásul ők is terjeszthetik.
2022. jan. 19. 13:42
 3/32 anonim ***** válasza:
43%

Ha most szólsz, tüneted van akkor innen számít a karantén, viszont ha nem és később meg meló vagy valami elküld tesztre, akkor meg onnan fog és az is lehet, hogy már nem lesz tüneted, de mivel erről nincs feljegyzés, így onnan fog számítani.

Másrészt úgy tudom, mér 3 tünetmentes nap után otthoni negatív teszttel szabadulhatsz karanténból, azaz nem kell 7 napot otthon lenni.

2022. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

Milyen csodálatos is azt hallani, hogy az emberek törődnek a környezetükben élőkkel és felelősségteljes döntéseket hoznak...

Az ilyen önző és felelőtlen emberektől felfordul a gyomrom. Bár túlzás az ilyet "embernek" hívni.

2022. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi erovel minden egyes influenza szezon alkalmaval is lehetne tesztekkel bohockodni:D

Vedettsegi sincs utana,akkor?

Ha te raersz karantenozni 😀

2022. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól vagy, nem dönt le, akkor ne teszteltess, ha nem akarsz. Családommal oltatlanul mi is átestünk a megfázásnak vélt covidon. Ha nem lett volna pozitív a teszt, azt se tudjuk, hogy betegek vagyunk. Szóval mi sem voltunk karanténban.
2022. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom, mi aktuális, de eddig nem így volt. Engem felgyógyulás előtti napon teszteltek, 4 napot kellett rá várnom, hogy kijöjjenek. Erre jött a 10 napi karantén, aminek a végén teszt nélkül adott egy cetlit a háziorvos, majd küldtek egy kártyát.
2022. jan. 19. 13:49
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
es ez mar megint egy oltottak vs oltatlanok kerdes lesz, mert nyilvan mindenki a sajat alkaspontja szerint valaszol
2022. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

Én sem engedhetem meg magamnak a karantént, sem azt, hogy eltegyenek láb alól a hibás protokoll miatt.

Nem tesztelnék. Már átestem én is oltatlanul.

2022. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem oltott vs.oltatlan kérdés, még csak nem is covid kérdés. Ez a társadalmi felelősségvállalásról szól. Attól, hogy rád nem veszélyes, vagy nem tudod, hogy veszélyes, másokra, akiknek alapbetegségük van vagy idősek még lehet veszélyes és így őket veszélyezteted. Egyébként normális ember más fertőző betegséggel sem megy közösségbe.
2022. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!