Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi van, ha nem a vírus és nem...

Mi van, ha nem a vírus és nem az oltás a veszélyes, hanem az antitestek?

Figyelt kérdés

Számos olyan autoimmun betegség van, ami egy vírussal vagy baktériummal való fertőzés következtében alakul ki, de nem a kórokozó miatt, hanem a kórokozó ellen termelt antitestek miatt, amik megtámadják a szervezet sejtjeit is.

Egyelőre spekuláció (idő és kutatás hiányában nem tudtak biztos következtetést levonni), de felfigyeltek arra, hogy a koronavírus ellen termelt antitestek a placenta sejtjeit megtámadhatják.

Vagyis ha maga a vírus és az oltás is veszélyes (hiszen oltásokkal évente 4x gyárt le a szervezet antitesteket) akkor mi a megoldás? Jelenleg épp az árral szembe megyünk, vagy elkapjuk a vírust vagy oltatunk.

Ezek az autoimmun hatások nyilván nem 1-2 nap múlva jönnek ki, és nem 1 max 2 oltás miatt, de ezzel a tendenciával, hogy egyes emberek évente 4-5x is átfertőződnek és erre még rá is oltanak 3 adagot, rengeteg antitest termelődik, ami elindíthat egy autoimmun folyamatot.


2022. jan. 20. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Az alkotmánybíróság is benne van a lobbiban.

2022. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem covid után 300AU/ml antitestem volt, közben meg mindenféle post-covidos bajom volt, kb fél év volt mire nagyjából rendbejöttem.

Utána kaptam oltást, azután 4 hónappal 10000AU/ml antitestem volt, addigra már sokkal jobban voltam, sőt, az oltás is segített valószínűleg. Megkaptam a harmadik oltásomat is, és semmi bajom nem lett tőle.

Persze nem kell csak ebből következtetést levonni, és nyilván nem tudom hogy mi lesz több év múlva, de nekem nem úgy tűnik hogy a magas antitestszint rosszat tenne.

2022. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az antitestek megtámadhatják a szívszövet sejtjeit is, ami megmagyarázhatja, hogy miért lép fel az oltás és a vírus után szívizomgyulladás. Ezek az autoimmun folyamatok viszont inkább később jönnek ki (amikor már károsodott a szerv) vagy pár adag oltás után.
2022. jan. 20. 18:32
 4/5 anonim válasza:
100%
Végre valaki kezdi kapizsgálni, hogy a vírus is biológiai fegyver meg az oltás is, mindkettő azért van, hogy így vagy úgy,de kicsináljon.
2022. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki álljon le egy kicsit és gondolja azt át, hogy a Schadl György 84 millió forintot adott Völnernek. Saját maga pedig 1 milliárdot húzott be,persze más témában, nem védetségi, kivid ikyesmi dologban. Ez két viszonylag pitiáner ember.

Mennyi pénzről lehet szó a kovid kapcsán? Mekkora kenőpénzek röpködhetnek? Persze nemzetközi szinten.

Hát az a baj, hogy ebbe kevesen gondolnak bele.

2022. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!