Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kötelező bejelenteni az...

Kötelező bejelenteni az otthoni teszt pozitív eredményét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy tünetmentes fertőzés, pozitív teszttel. Mivel az elkövetkezendő jó pár napban amúgy sem megyek emberek közé, nem akarok ezzel orvoshoz menni (a mi környékünkön nagyon komplikált, korábbi tapasztalatból szólva, legalább másfél hét, mire megkapnám a tb-s PCR teszt eredményét, ami addigra talán nem is lenne pozitív), aránytalanul sok időre esnék ki a hétköznapokból.


Vagy esetleg, be tudom jelenteni a tesztet a háziorvosom megkerülésével, hogy ne küldjön el PCR-re?


Köszönöm!



2022. jan. 22. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy kötelező.
2022. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hivatalosan be kéne, de sok értelme nincs. Pozitív eredményre pontos a gyorsteszt, ha nem vagy tünetes maradj otthon egy hetet, aztán szerintem mehetsz dolgodra
2022. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező. Nem is kell szólnod a háziorvosnak. Maradj otthon 7 napig és ennyi.
2022. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 23. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem jelenteném be.
2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!