Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombocérzés a torokban covid...

Gombocérzés a torokban covid alatt/után?

Figyelt kérdés

Igazoltan covidos voltam, kb 3 hete alakult ki nálam a betegség. Enyhe tüneteim voltak, torokkaparás, aztán köhögés majd orrdugulás. A tüneteim nagy része teljesen elmúlt mára, viszont valami nagyon zavar. Alul a torkomban érzem, hogy valami le van tapadva, emiatt gombócérzet társul hozzá. Étkezés után ez szinte teljesen elmúlik, de aztán visszatér megint. Hol jobb, hol rosszabb, 2 napja már azt hittem teljesen elmúlt, erre ma megint érzem. Ha köhögök, még mindig jön fel a nyák/hurut (általában csak reggel), ami átlátszó, de nagyon érdekes, mert sötét zöldes pöttyök vannak benne. Ilyet még sose tapasztaltam. Ideje lenne orvoshoz fordulni, vagy van valami jó kis praktika/bevált orvosság a letapadt nyák feloldására? Normális, hogy zöldes szinte már feketés pöttyökkel van tele?

Bocsánat az undorító megfogalmazás miatt, de nem tudtam szebben leírni.



2022. jan. 22. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez nem az.
2022. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig de.
2022. jan. 22. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött
2022. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt múlt el utolsó?
2022. jan. 23. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel 3x be vagyok oltva , úgy igazán beteg csak 4 napig voltam. 1-2 nap múlva feljött a “trutyi “ és megszűnt a gombóc érzés
2022. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló érzet kb. 2 hónapig megvolt.
2022. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nálatok azóta van javulás? Egy hete kezdődött, tegnap kaptam meg a pozitív teszteredményt. Ez a gombocerzes maradt az egyetlen tünetem, de ez olyan rossz, hogy egy hete nem tudok rendesen enni és máskor is érzem, nem csak evés után. Az orvos nem igazán tud rá látatlanban mit mondani.
2022. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ohh hát jobbulást utolsó! Tudom milyen idegesítő, de ne izgulj el fog múlni, csak ki kell várni.

Nekem hálistennek már 2 hete elmúlt és összesen tartott kb 3 hétig.

2022. febr. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!