Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs semmilyen bolt...

Miért nincs semmilyen bolt bezárás,kijárási korlátozás vagy karantén? Értem én, hogy mindenkinek át kell esni a fertőzésen Orbán szerint, meg vegyék fel az oltást, csak az oltas mellett is elkapható jelenleg az omikron.

Figyelt kérdés

Szóval mindenki megörült, hogy nincs karantén? Hogy nincsenek semmilyen intézkedések?

És ha nincsenek, hogy függ össze ez a választásokkal.



2022. jan. 24. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Felveszed az oltásokat, s max egy náthaként átmegy rajtad az omikron. Lehet oltás nélkül is ez történne. Elege van az embereknek a korlátozásokból, meg tilalmakból. De ha te félsz, otthon maradhatsz nyárig.
2022. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Mert talán rájöttek, hogy akkor is hülyeség volt amikor behozták. Bár kétlem, nincs annyi eszük.
2022. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Az oltatlan gyerekeknek van karanten, ha az osztályukban tesztelnek pozitívat.
2022. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem a választások miatt van. A többi ország is kezdi feladni a szigorúságot.
2022. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Na még egy rettegő birka.

Én magasvérnyomásosan, oltás nélkül túléltem. Kellemetlen, ez tény, de az influenza, mandulagyulladás sem jobb.

Nem kell a másik képébe mászni és kisebb eséllyel kapod el. És megnyugtatlak, 25 oltássál is lehetsz súlyos beteg.

2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Jóvan nem kell az embert rögtön lehurrogni emberek. Az amúgy megvan hogy semmit se tudtok rólam, és máris megy az ítélkezés? Az sem írtam le, h bevagyok e oltva meg azt sem, hogy nem. Egyébként 3 Pfizerrel vagyok beoltva, és sikerült elkapnom a covidot, most voltam majdnem evy hónapot itthon, ugyh nem nem egy náthaként mebt át rajtam sajnos.

És nem magam miatt aggodom, hanem nézem sorra, hogy dőlnek ki a huszonéves ismeröseim, oltással. És még sorolhatnám.


Arról meg már ne is beszéljünk, h vannak akik 3 ev alatt nem tanulták meg hordani normalisn a maszkot csak az orruk alatt. Nem maganat féltem, csak egyszerűen szerintem durván meghökkentőek a számok.


Nem kérek több oltogatást. Jó lenne ha a magyar mentalitás is változna es nem állnátok így hozzá bárkihez aki feltesz egy kérdést, aztan már alapból egy negativ automatikus gondolatotok van róla, miközben a fele nem igaz rá amit gondoltok. Kicsit pozítivabban.

2022. jan. 24. 15:23
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem vitázni akarok, de én nem vagyok beoltva, most múlt el nálam a betegség, ami annyi volt, hogy 2 napig kicsit úgy éreztem, mintha belül lázas lennék (a lázmérő szerint nem volt lázam), fájt a nyakam, és a végén 2 napra elment a szaglásom. Ennyi volt, nem voltam rosszul, meg semmi. Te pedig írod, hogy 3 oltással milyen rosszul voltál? Én ezt már nem értem, hogy ezek csak véletlenek, vagy hogy van ez? Tudom, elvileg van valami gén, ami miatt vagy meg se érzi valaki a vírust, vagy nagyon kiüti, de akkor minek az oltás, ha azzal is kiüt? Fura ez az egész..
2022. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Életben vagy, vagyis nem volt annyira súlyos. Influenza is tud erősebb tüneteket okozni. Nekem kb 10 éve volt egy komolyabb influenzám napokig 40fokos lázam volt, többször kellett 35fokos vízben fürödnöm hogy lejjebb menjen a lázam, mert a lázcsillapító nem vitte le. Mégsem voltunk bepánikolva hogy "jaj mi lesz"...
2022. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
#7 Egyeseknél nem kizárt hogy pont az oltás ront a dolgon!
2022. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkaptam 3 oltással a covidot, 4 napig nem éreztem szagokat, ennyi volt az összes tünet. Sajnos minden betegség tud durvább és enyhébb is lenni két különböző emberen, de nem lehet örökké korlátozások között élni.
2022. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!