Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 Szputnyikra mit vegyek fel...

2 Szputnyikra mit vegyek fel 3.-nak?

Figyelt kérdés

Pfizer-t nem szeretnék, Janssent nem tudom van-e még. Esetleg mit ajánlatok?


Utazni is szeretnék.


2022. jan. 24. 17:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nem véletlenül találták ki az oroszok, hogy kétfélét adnak a két részletben!"


Persze, és nem véletlenül van az orosz metróban és a troliban olyan kapcsoló, ami még az orosz űrhajókon (!!!!) is alkalmazva volt.


Nem azért, mert az a minimum követelmény, hanem azért mert a ruszki mindent 350%-osra tervez.


A vizsgálati eredmények, és a felhasználói mérések nem támasztják alá, hogy a vektorra vektor beadása esetén másodjára kiütné az első.

2022. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És szerintetek nem elegendő 2 szputnyik? Mert én is pont arra gondoltam, mint a 21-es, hogy azért az oroszok alapos munkát végeznek...
2022. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"És szerintetek nem elegendő 2 szputnyik?"


Mérések/tapasztalatok alapján 1 év után erősen csökkent a hatékonysága ennek is...

2022. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pfizer vagy Moderna. Mindkepp az RNS vakcina a legjobb. Mert bár új vakcina , az tudható hogy eukariótákban 48-72 óra alatt degradálódik. Az nem igazán lehet tudni hogy az adeno vírus mennyi ideig marad bennünk , ráadásul ott az adeno ellen is termelődik antitest. RNS esetén max IgE termelődik a PEG miatt de az meg nagyon ritka. Ezzel nem azt akarom mondani h a vektor nem jó mert az! Csak szerintem az mRNS biztonságosabb. Főleg hosszú távon.
2022. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!