Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csollány Szilveszter koronavír...

Csollány Szilveszter koronavírus miatt halt meg?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a koronavírus teljes pusztítás végzett a szervezetében. A koronavírus veszélyességét tagadó okosok erre mit mondanak???

2022. jan. 25. 10:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%

Igen, koronavírus által halt meg sajnos.

Valóban, ahelyett, hogy az orvosokra hallgatnának, mindenféle elméletet gyártanak.

2022. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Ismerős, elhízottan, 22-es cukorral, 2.oldali tüdőgyulladással túlélte, 2 hét után kijött a kórházból. Nem tudom, mitől függ, hogy kinek milyen a betegség lefolyása.
2022. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

#2

Az ilyen alapbetegségek úgynevezett rizikófaktorok, de azért nem garantálják a halált. Itt is esélyekről van szó. Ami lehet hogy valakinél pl 99%, de ettől még lesz aki pont abba a maradék 1%-ba fog esni.

2022. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%

"A koronavírus veszélyességét tagadó okosok erre mit mondanak???"


Őket nem érdeklik a tények.


Nézd, én nem is próbálok vitázni ilyenekkel.


Utoljára 2020 kora nyarán próbáltam. Akkor az volt a slágerük, hogy ez "alig több, mint egy nátha", fölöslegesek a korlátozások blablabla. Akkor még nálunk alig volt jelen a vírus, de kijárási korlátozások voltak, játszóterek lezárva, csak néhány típusú bolt lehetett nyitva (pl. élelmiszer-, barkács-, mezőgazdasági bolt, gyógyszertár igen, de könyvesbolt, cipőbolt, ruházati bolt nem).

Szóval én azzal érveltem, hogy mindenki olvashatta, más országokban mit művelt ez a vírus. Olaszországból különösen Bergamo városból olvashattunk döbbenetes híreket, de New Yorkban is annyira tele voltak a halottasházak, hogy hűtőkamionokat kellett üzembe állítani, hogy a halottak hűtését megoldják temetésükig.

Vitapartnerem közölte, hogy ezek a Fidesz-kormány manipulatív cikkei. "Ott voltál? Láttad a saját szemeddel?" - kérdezte tőlem. Nem, nem utaztam el a lezárások kellős közepén sem Olaszországba, sem az USA-ba megnézni, mi van a kórházakban, halottasházakban. Az index, ami akkor még ellenzéki (ha úgy tetszik: független liberális) híroldal volt, bőséges terjedelemben foglalkozott ezzel, én onnan tájékozódtam. (Ma a telex.hu híroldalt szerkeszti ugyanez a csapat.) Ha valaki az ő cikkeiket a Fidesz-kormány manipulációjának tekinti, azzal nincs miről vitáznom. Az úgy hülye, ahogy van.


Szóval én akkor befejeztem az erről szóló vitákat. Egy pszichológus elcsemegézhet azon, milyen motivációi vannak az ő viselkedésüknek. Én csak homályosan sejtem. Egyszer olvastam egy pszichológustól olyat, hogy aki tagadja a vírus veszélyességét, az voltaképpen annyira fél tőle, hogy nem mer vele szembenézni. (Ugyanez igaz azokra, akik pl. saját maguk vagy családtagjuk halálos betegségét családi tabuként kezelik, titkolják, szégyellik ismerőseik, rokonaik előtt.)

Akkor még nem volt oltás, tehát oltásellenesség direkt formában nem volt. De kb. azok lehettek oltásellenesek, akik előtte a vírus veszélyességét tagadták.

2022. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
40%

"A koronavírus veszélyességét tagadó okosok erre mit mondanak???"


Lehet "okoskodni" meg kiemelni eseteket, hogy LÁTOD HÁÁÁ Ő IS EBBE HALT MEG BELE attól még a tények tények maradnak.


A koronavírus halálozási rátája 60 év felett emelkedik meg, 60 alatti korosztálynál 1% alatti, 40 alatti korosztálynál 0,5% alatt van, ettől fiatalabbaknál meg még alacsonyabb ez a szám.


Szóval lehet itt rettegni, egy olyan vírusról beszélünk, aminek átlag embert figyelembe véve a TÚLÉLÉSI aránya 99% felett van.


És ez a 99% a megbetetegedett emberekre vonatkozik, mert ez emberek többsége el sem kapja a vírust.

2022. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#5

Azokat is vegyük bele akiknek az egészségét károsítja a koronavírus!!!

2022. jan. 25. 10:35
 7/36 anonim ***** válasza:
38%

"A koronavírus veszélyességét tagadó okosok erre mit mondanak???"


A lakosság nagy részén enyhe tünetekkel átmegy. Nem kell itt pánikolni, de akinek fétise a mainstream média híreit elhinni, ám legyen.

2022. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez jó példa, hogy a profi sport valójában nem egészséges, kifacsarja az embert.
2022. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#7

Ismerek olyat akinek nagyon enyhék tünetei voltak, de közben nem tudott róla hogy a koronavírus megtámadta a tüdejét. És belehalt. De végül is jó mert enyhék voltak a tünetei Ja Nem! !!

Az egészségkárosodásról meg nem is beszélve ami sok embert érint amit szintén koronavírus okoz.

2022. jan. 25. 10:39
 10/36 anonim ***** válasza:
27%
Ui. és egy kísérleti fázisban lévő oltások szerintetek nem veszélyesek? Más külföldi országokban már megszüntetik a korlátozásokat és nem kényszerítik rá az emberre az oltást se. Hazánk ebben is elmaradott, mint általában mindenben.
2022. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!