Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nekem Gyorsteszt negatív, PCR...

Nekem Gyorsteszt negatív, PCR teszt pozitív? Ilyen volt már neked?

Figyelt kérdés

Levette a mentős a mintát gyorsteszt negatív lett, de csináltak PCR tesztet is. Azt mondta ne aggódjak az a tapasztalat ilyenkor a PCR is negatív és szabadulhatok majd a karanténból. Erre két nap múlva jön az email maradjak otthon, hívjam fel a háziorvost 10 nap karantén mert PCR pozitív lett!!!


3x vagyok oltva, semmi bajom!!! Ezz már nem hiszem el!!!



2022. jan. 30. 16:56
A kérdező szavazást indított:
negatív gyors tesztem volt, pozitív PCR
pozitív gyorsteszt, negatív PCR
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen ismerősöm, nem is egy.

És van most 3 ismerős, aki 3 oltás ellenére beteg (enyhe nátha).

2022. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyors tesztek pontatlanok, a pcr a valós eredmény.
2022. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak 7 nap a karantén
2022. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ismerősnél van így. A gyorsteszt nem olyan megbízható, mint a pcr. Ha a gyors pozitív az tuti, de a negatív nem olyan érzékenységű, mint a laboratóriumi körülmények közti pcr.
2022. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de én ezt idegileg nem fogom kibírni! Már most olyan ideges vagyok hogy szét tudnám rugdosni az ajtót. Nyugtatókat kell beszednem hogy kibírjam egyedül. Tehehtetlennek érzem magam, és úgy érzem átvertek a mentősök a gyorsteszttel hogy mondták a pcr is hasonló eredményű lesz. HÁT NEM!!!! és már nagyon elegem van ebből az egész qurva korona hisztiből meg cirkuszból hogy itthon rohadhatok meg amikor alig van tünetem és egészségesnek érzem magam!! De akit meg nem köteleznek tesztre az vígan mehet a kocsmába meg qurvázni
2022. jan. 30. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy egészségesnek érzed magad, de megfertőzhetsz másokat. Légy felelős és töltsd le a karantént.
2022. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteidtől szàmít a karantén. Ha ma lett meg a teszted, már a 7 napból nem sok lehet. Én kedden szabadulok. Kitartást
2022. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
#5 Mentálisan biztosan nem vagy egészséges!
2022. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5# Mi lenne, ha pár napig inkább most otthon kocsmáznál? Haverok meg jöhetnek videóhívásba.
2022. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es! A mintavételtől számítva van a hét nap tehát SZOMBATIG VAGYOK BEZÁRVA


9-es! Nem akarok alkoholt inni csak vissza akarom kapni a szabadságomat!!

2022. jan. 30. 18:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!