Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is annyira magányos...

Más is annyira magányos karanténban hogy öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés

Már 5 napja vagyok bezárva egy karanténszállóba, egyedül és nagyon magányosnak érzem magam. Minden nap hívom a barátaimat, családtagjaimat és már idegesítem őket azt mondja pl legjobb barátom napi 10-15 hívás sok!!!


Hívtam a lelkisegélyt is és az megnyugtatott pár órára. De még mindig nagyon ideges vagyok, szorongok, néha dühs is vagyok ki akarok jutni de tilos. Tegnap teszteltek pozitívra így még egy hétig maradok a karanténban. Kezdem úgy érezni hogy kész, nincs tovább végem lesz.


A tüneteim nem súlyosak torokfájás, fejfájás, állandó köhögés ugatósan, és tegnapig láz 38 fok.



2022. jan. 30. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Nincs ott tv? Mi az hogy karanténszállo? Nézz tévét, aludj nagyokat, csetelj. Én örülnék 10 ilyen napnak, persze azért láz és torokfajas nélkül....


Napi 10-15 hívás iszonyat... Napi 1 bőven elég.


Jobbulást.

2022. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Játék, netfix, olvasás, sorozatok végső esetben alkohol. Legvégső esetben.
2022. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!