Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után gyulladt be valakin...

Oltás után gyulladt be valakinek a nyirokcsomója?

Figyelt kérdés
4 napja hogy megkaptam a harmadik dózist, az első kettőnél nem észleltem de most begyulladt a nyirokcsomóm és fáj a hónaljam. Illetve normális hogy negyedik napja is azért még kicsit fáradtabb vagyok? Valaki tapasztalt hasonlót? 19F

2022. febr. 2. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezek normálisak.
2022. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én decemberben tapasztaltam ilyet, kb. egy hétig fájt a hónaljam, illetve nem tudtam nehezet emelni. Harmadik oltás ugyanabból, az elshő kettőnél nem volt ilyen. Ez természetes ilyenkor, ne aggódj. 😊 37N
2022. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősnek nem, de egyiknek igen, kb minden 10. embernél előfordul egy statisztika szerint.
2022. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a 3. után pár nappal elkezdett fájni a hónaljam, fájt pár napig. Őszintén szólva nem nagyon szokott lenni oltási reakcióm és antitest se nagyon volt a kínai után, az immunrendszerem is brutál gyenge (de azzal a kicsi erejével is sokszor autoimmun gondokat okoz), ezért örültem ennek a minimális oltási reakciónak. Elmúlt hamar.


29N

2022. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
Nekem min 3 után ez volt, 2 hétig éreztem a hónaljamnál és volt olyan is, hogy visszatért 1 hét múlva pár napra a nyirokcsomó duzzanat. Valójában heves oltási reakció, érdemes legközelebb másfajta oltást kérni.
2022. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 2. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Ypszilon1980


Bocsi... csak feltűnt.

Heves oltási reakció, ha valaki például full jól van (nekem fáradtság SE volt), csak izomlázszerűen fáj a hónalja pár napig??

2022. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én két astrára kaptam decemberben modernát. A karom nem tudtam felemelni annyira fájt a hónaljam. Mintha egy fél zsemle lett volna alatta. A nyakamon is bedurrant rendesen a nyirokcsomó. Na meg rendesen szarul is voltam olyan másfél napig. Olyan 20 perccel az oltás után már érzetem, hogy megint nem lesz egyszerű menet pontosan mint az első astra után. Bár igaz, hogy attól nem durrant be a nyirokcsomóm... Kitartás! Nekem olyan 4-5 nap kellett, hogy elmúljon a duzzanat meg a fájdalom!
2022. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#7:Az nem, de a kérdező nyirokcsomó gyulladásról írt+hónalj fájdalomról.
2022. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
na én ezért nem oltom magam
2022. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!