Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tünetei vannak általába...

Milyen tünetei vannak általában az omikronnak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Takonykór
2022. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Torokfájás, illetve derék környéki fájdalmak erősen omikron specifikus tünetek.
2022. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
semmi
2022. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mint egy gyenge nátha, vagy még olyan sem. De a lényeg, hogy rettegni akkor is kell tőle.
2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkapta az egész család, kedden indult mindenkinél, aznap negatív lett a gyorsteszt, ma meg anyuék pozitív PCR teszttel jöttek haza a dokitól. Olyan, mint egy sima influenza. Torokfájás, orrfolyás, kis köhögés és gyengeségérzet. Szerintem 2-3 nap és kijövünk belőle.
2022. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb másfél hete kezdődött. Addigra a páromnak már egy hete tartott és még mindig pozitív volt a tesztje. Fullasztó köhögéssel kezdődött, ami másfél nap után hirtelen elmúlt, aztán napokig feküdtem mintha agyon vertek volna hátfájdalommal, fejfájással. Mintha hullámvasúton ültem volna egész nap annyira szédelegtem. Aztán orrdugulás, tüsszögés megint egy napra. A szédülés már elmúlt, ami nálam elég erőteljes volt, úgyhogy mostmár jól vagyok. Szerencsére komolyabb panaszaink nem voltak, de ezt mindenhez tudnám hasonlítani csak náthához nem.
2022. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


Pedig itt a sok gyakoris szakértő szerint az omicron még egy náthánál is jóval enyhébb, egyáltalán nem veszélyes.

2022. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!