Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezt miért nem hozza le a...

Ezt miért nem hozza le a mainstream média? Vagy ez nem egy olyan dolog amiről tájékoztatni kéne az embereket??

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2022. febr. 3. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
317millió adag pfizer vakcinát adtak be eddig, ez ebből 1 eset. Ez így nem valós kockázat, csak felesleges pánikkeltés lenne.
2022. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vagyis ha lezuhan egy repülő, azt sem kell leközölni mert felesleges pánikkeltés..
2022. febr. 3. 20:40
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Minden fogamzásgátló általi halál sem kerül be a hírekbe, mellékhatások által okozott gondok meg végképp nem.

Hol releváns 1 eset a 317 millióból? A lottót megnyerni is valószínűbb, mint ilyen mellèkhatást szenvedni.

2022. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Ha holnap leadnák a tv-ben, hogy 1 személy megvakult az algopirintől akkor holnaptól már véletlenül se szednèd be ha fáj a fejed?
2022. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 NEM!
2022. febr. 3. 20:48
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Minden létező gyógyszernek vannak mellékhatásai .... nagyobb az esély arra, hogy elcsap egy kocsi, mint hogy megvakulj, gondolom többet a házból se jössz ki 😃
2022. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
És jelezném, hogy évente rengeteg ember hal meg fájdalomcsillapítók miatt is, arról miert nem beszélnek ?
2022. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert ti azt hiszitek ez az 1 eset volt eddig,akkor menjetek csemegézzetek a Facebook Pfizer mellékhatások csoportban.
2022. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Valahogy hiányolom a cikkekből azt, hogy konkrétan mi történt a gyerek látásával.

Mert egyébként én is írhatnám, hogy 3 nappal azután, hogy életemben először és utoljára szusit ettem, megvakultam a bal szememre. Tényleg így történt, csak épp a két dolognak semmi köze egymáshoz, pusztán véletlen, hogy akkor vált le a retinám, miután megkóstoltam a szusit. (Amúgy nem ízlett.)

2022. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 scamdemic ***** válasza:
90%

Itt egy hozzáértőbb (maga az mRNS-vakcina feltalálója) mondja el a véleményét a gyerekek oltásáról:

[link]

2022. febr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!