Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Videki lakcimmel Budapesti...

Videki lakcimmel Budapesti korhaz? Lehet idopontot kerni?

Figyelt kérdés
A helyi korhazban egyaltan nem veszik komolyan a problemamat, tobb mint 1 eve nem tudnak kikezelni egy hugyuti fertozesbol, beutalot kertem itt es azt sem voltak kepesek adni, folyamat felrekezelnek...

#Budapest #vér #antibiotikum rezisztencia #korhazi elletas #infektologia
2022. febr. 4. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
engem fogorvos es nogyogyasz is ellatott
2022. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És úgy hogy nem volt ideiglenes lakcímed sem Bp-en? Beutaló nélkül lehet időpontot kérni úgy hogy hivatalos lakcímem nincs ott?
2022. febr. 4. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
nem volt ideiglenesem se. mikor az idopontot kertem, mondam nekik hogy teljesen mashova vagyok bejelentve, de itt elek (persze bizonyitani nem tudtam, mert ideiglenesem se volt, de nem is kertek), es szeretnek idopontot kapni. es kaptam
2022. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!