Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van értelme felvenni a 3. meg...

Van értelme felvenni a 3. meg 4. oltást?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
negyedik oltás nem létezik
2022. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen szempontból?


[link]

2022. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én a harmadikat még felvettem, a negyediket már nem fogom.
2022. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én az elsőt se vettem fel, egyelőre úgy tűnik jól tettem, mert nem kaptam el a vírust, talán csak 1x de nagyon enyhe volt, ha az volt.
2022. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőt sem volt értelme felvenni.
2022. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

"Nem az oltástól van a szívizom gyulladás" 😂😂😂


[link]

2022. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Egész családom nincs beoltva....senki soha nem volt kovidos....... ismerőseim oltatják magukat...elkapták
2022. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan most a világ, hogy el lehessen hinni, hogy jót akarnak az embereknek. Az átlag ember annyit lát, hogy van egy oltás, jaj de jó, nem leszek beteg ha beadatom. De ez átverés:( egyrészt nem véd a vakcina, másrészt óriási pénzek vannak a háttérben, erről szól inkább ez a dolog, és a nagyhatalmak terveiről, nem pedig arról, hogy az emberek egészségét megóvják:(
2022. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!