Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után milyen...

Covid oltás után milyen mellékhatásról hallottatok?

Figyelt kérdés

Beoltattam magamat, de ez már nekem is sok, soha többet.

Családi, ismerősi körben 80%-nak(!!!) érdekes, oltás után lángol fel gyulladás, autoimmun betegség, lesz menstruációs zavara (ez special én is vagyok), lesz RÁKOS... ez utóbbiból két jó szomszédom, egyik régebben is rákos volt, most “érdekes pont” oltakozás után pár hónappal újra fellángolt.

Persze, higgyünk a tudománynak, én eddig hittem, de túl sok a furcsa “véletlen egybeesés”, ennyi a világon nincs!

Mit gondoltok? Volt nektek valami vagy ismerősötöknek az oltástól? Többet bevállaltok?



2022. febr. 7. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Oltás mellékhatások ezek.
Biztonságos az oltás, ez csak véletlen egybeesés.
42 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
75%

Vannak érdekes esetek. viszont ezek közül csak nagyok kevés kerül nyilvánosságra.


Pl 1 ilyen eset

[link]


[link]

2022. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
43%

De legalább be van oltva............


[link]

2022. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
86%
Én ezeknél sokkal durvábbakról is tudok az ismerősi körben.
2022. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
85%
A szomszédunk orvos. A harmadik oltást követő második napon megállt a szive és meghalt. Egészséges középkorú nő volt.
2022. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
33%
Wow de fura. Én konkrétan semmilyenről nem hallottam 1 év alatt.
2022. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
22%
#5 nem fura, mert nincsenek ilyen mellekhatasok. A nagy '' szaktekintelyu'' Pócs kezdte terjeszteni, hogy daganatos sejteket fecskendeznek be az emberekbe, aztán sokan, mint a kérdező is, hogy igazolni tudják azt a szennyet az agyukban hazudnak össze vissza. Felettébb érdekes, hogy csak az oltasellenesek tudnak arról, hogy rengetegen meghaltak oltás után :'D és a halál is csak az oltásellenesek ismerőseinél jelentkezik oltás után... Röhej
2022. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
82%
#6 Te most magaddal beszélgetsz? 😂
2022. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
21%
Miért beszélnék magammal, te agysebesz
2022. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Rám aztán nem lehetett eddig mondani, hogy ellenezném az oltást, hittem a tudományban és amit a tudódok mondanak...

Csak túl sok a véletlen furcsaság...

Ezek az emberek nem csak rokonaim, akikből még nem lehetne következtetni, tekintve, hogy nagyjából egy korosztály (pl. szülői vonal vagy nagyszülők), változatos életkorú és egészségi állapotú emberek. Elkeserítő...

2022. febr. 8. 10:48
 10/71 A kérdező kommentje:
(A daganatos sejtekben meg nem is hiszek.)
2022. febr. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!