Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidot kicsit is el lehet...

Covidot kicsit is el lehet kapni,meg nagyon is, vannak dózisok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 06:21
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Mi? Azt vagy elkapod vagy nem. A kérdés az, hogy ha elkaptad mennyire tud szaporodni.
2022. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy az sem, hogy mennyi vírus jut be pl. letüsszentenek, vagy csak 1-2 vírus szállingózik rád. Utobbi esetben nem feltétlen jut be a nyálkahártyán vagy ha igen, gyorsan le is győzi a szervezet, míg elkezdene szaporodni
2022. febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem mindegy, hogy mennyi vírust kap az ember. Vannak dózisok. Ha többet kap, akkor súlyosabb lesz. Ha kevesebbet, akkor enyhébb.
2022. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Az a kérdés mennyi sejtet tud megfertőzni.
2022. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Így is lehet fogalmazni. Én "kicsit" voltam beteg, összesen 2 db algopyrinnel túlvoltam az egészen, pedig veszélyeztetett vagyok, cukorbetegséggel, túlsúllyal, magas vérnyomással.
2022. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másoktól is ezt hallottam nem mind1 mennyi vírust kapsz, attól még lehet egyénileg súlyosabb vagy kevésbé súlyosabb tüneteid.
2022. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Leginkább genetika kérdése, hogy mennyire fog megviselni.

Ehhez jön meg a kimerültség. De pl. a legyengült immunrendszer covid szempontból előny, mert nem lesz túlreakció.

2022. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Be hallgass az utolsóra, kb.semmi sem igaz abból, amit ideböfögött
2022. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 after stroke ***** válasza:
Persze. Kicsit is bele lehet halni, meg nagyon is.
2022. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!