Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes felvenni a negyedik...

Érdemes felvenni a negyedik oltást úgy már fogok kórházba kerülni covid miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a covidtól.. 3 oltás már van, szerencsére semmi bajom..
2022. febr. 9. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért kérdeztem, hogy miért fél tőle ennyire (pl. idős/beteg)? Illetve miért pont csak ettől? Sok veszélyes vírus és betegség van, azoktól nem? Ugyanúgy elkaphatja, HPV-vel pl. a felnőttek 80%-a fertőzött és rákot okozhat, még sincs ekkora para körülötte…és még az oltás is fizetős (felnőtteknél).
2022. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11: Attól tartok, a kérdezőt nem nyugtattad meg...

A vírusok ellen a legjobb védekezés az immunrendszer támogatása, kevesebb méreganyag bejuttatása a szervezetünkbe. Ha normálisan működik az immunrendszerünk, nem kell egyik vagy másik kórokozó miatt paráznunk, mindegyik ellen hatékonyan fog tudni védekezni.

2022. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha 3 oltás nem nyugtatta meg, akkor mi sem fogjuk. Egyetértek veled egyébként. Csak kíváncsi voltam, hogy miért pont ettől a vírustól tart ennyire.
2022. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez az oltás pont olyan parasztvakítás, mint maga a covid. Minden szezonális betegség okoz szövődményeket, csak nem mindig és nem mindenkinél. Halnak is bele rendszeresen, csak az sem hír. Az állandó oltakozás viszont teljesen lenullázza az immunrendszert. Ráadásul sok mellékhatása van, még ha nem is ismerik el... Én nem oltatom be magamat, ameddig a lefolyás nagy valószínűséggel olyan lesz, mint a többi szezonális betegségnél. Eddig be is jött. Nemrég lett pozitív a tesztem, de csak hőemelkedésem van. Voltam már 1000X rosszabbul. Lázcsillapítóval észre sem veszem, hogy beteg vagyok. Minden oltalan ismerősöm kb. így esett át rajta. Sok oltottról tudok ellenben, aki fetreng. Kár is példákat hozni, mert van mindenre, de szerintem egyre tisztább lesz a helyzet. Elejétől túl van lihegve.
2022. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
"Súlyos vád az omikron felfedezőjétől: azt kérték tőle, hogy mondja veszélyesebbnek a variánst, mint amilyen a valóságban volt - Portfolio.hu" [link]
2022. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A többi variáció is túl volt lihegve, pont így. Még akkor is, ha erősebbek voltak. A legnagyobb különbség talán inkább az, hogy mostanra szinte mindenki átesett rajta és sorra megdől minden, amivel majdnem 3 éve riogatnak. Lassan nincs kinek hazudni. Ugyanez a helyzet az oltásokkal is. Lehet tagadni a valóságot, csak nem a végtelenségig.
2022. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de még mindig vannak, akik elhisznek bármit. Reméljük egyre kevesebben lesznek.
2022. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!