Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem jogosan sértődött...

Ugye nem jogosan sértődött meg unokatesóm? Mondtam neki, hogy bocs, apám felelőtlenül elkapta a COVID-19-et,tőle meg én, amikor ő majd erről még nem tudva találkozott velünk

Figyelt kérdés
Unokatestvérem közölte, hogy holnap jön Szombathelyre, befoglalt egy orvoshoz, és amúgy is ha törik-ha szakad, akar velem találkozni, élet-halál kérdése. Mondtam neki, hogy ne haragudj, most nem. Erre beverte a duzlit, hogy milyen rokon vagyok én, hogy nem akarok vele találkozni, és hogy szégyelljem magam, hogy nem fogadom.

2022. febr. 18. 19:11
A kérdező szavazást indított:
jogos a sértődése
nem, feleslegesen "pampog"
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

A kérdést sem értem!

Ha jelenleg fertőző beteg vagy, akkor egyértelmű, hogy nem fogadsz vendéget, akkor sem ha az régen látott rokon.

2022. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ertelmi fogykos az unvsitesod akkor ha ezt nem fogja fel..
2022. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe, hogy nem fejtettem ki a felelőtlenül elkapta a COVID-ot témát. Szal az volt, hogy pici zsákfalu, itt a kutya nem törődik senkivel, szabad levegőn dolgozott,1000 m2-es kertben állítása szerint messze egy személytől, akiről tudta (és ő is tudta magáról), hogy COVID-os, elment vele dolgozni (a szabad levegőn), valahogy mégis elkapta tőle, hazahozta a zárt, 65 m2-es lakásba, itt pedig már nekünk semeddig nem tarott összezárva megfertőződni.


Ennyit a megfertőződés mikéntjéről.


Az unokatestvér pedig ízi-vérig nagyvárosi leányzó, Sopronban és Budapesten él felváltva, mindenhol sokszáz barát és barátnő. Huszonpáréves, ötvenéves ereje teljében levő szülőkkel, szóval a halál és a kaszás gyilkos bárdja nem lebeg lesújtani készen az elméjükben (mint mondjuk párom férjénél, akinek 90 feletti szülei és annak 90 éves testvéreinél, ahol ez mindennapos téma, és teljesen beszövi az életüket.)

2022. febr. 19. 12:32
 4/4 A kérdező kommentje:
*párom férjénél = testvérem, pontosabban nővérem férjénél akart lenni, csak elírtam...
2022. febr. 19. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!