Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 Pfizer oltást követően pár...

3 Pfizer oltást követően pár hete elkaptam a COVID-ot, 1 hét volt csak, enyhe torokfájás, orrfolyáson kívül semmi panasz. Maradéktalanul eltűntek Vajon milyen tünet kapcsolódhatott volna még ezekhez, ha nem vagyok oltva?

Figyelt kérdés
Akik oltatlanul, vagy kevesebb/másfajta oltás után kapták el az elmúlt pár hónapban, milyen panaszaik voltak?

#maszk #Omikron #COVID #muller cecilia
2022. febr. 22. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem oltatlanul ugyanezek a tunetek voltak. Post-covid meg hasonlok nincs nalam.
2022. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Mindenkinek más! Van, aki meg sem érezte. Van, akinek enyhe. Van, aki kórházba kerül. Van, aki meghalt.

Én is oltott vagyok, észre se vettem, csak akikkel egy társaságban voltam, azok szóltak, hogy rosszul vannak és pozitív lett a tesztjük. Én is teszteltem, mert nem akartam végigfertőzni mindenkit a munkahelyen meg a családban. Nekem is pozitív lett, de nem is tudtam volna róla a teszt nélkül.

2022. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Statisztikai valószínűségek vannak. A te konkrét esetedben lehetetlen megmondani, hogy hasonló lett volna, lázzal és köhögéssel fetrengtél volna, oxigént kellett volna kapnod, vagy lélegeztetőgépre kerültél-e volna.
2022. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Én szerintem ugyanígy jártam, én egy napra 39 fokos lázzal ágynak is estem 3 Pfizer után.

Ha ez korona volt (Mi más lett volna? Most amúgy is minden az.), akkor talán annyit nyertem, hogyha a politikai hisztéria félreveri a harangokat a 4. oltás kötelező, elengedhetetlen, nélkülözhetetlen voltával kapcsolatban, akkor én méretek egy ellenanyagot (remélem, nem kell hozzá egy liter vér, hogy be tudják mérni), valószínűleg az egekben lesz, és ez esetben alighanem beintek a negyediknek.

2022. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi oltatlanul kaptuk el hónap elején, pici orrfolyás és köhögés volt, nálam 1 nap hőemelkedés, ha az ovi és az iskola nem lenne ilyen szigorú akkor fel sem merült volna, hogy tesztelni kéne
2022. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálad valószínűleg ugyanennyi lett volna oltatlanul is az egész. De ilyeneket nem lehet megmondani és a fordítottját sem. 1-2-3-x oltást követően is bele tud halni bárki covid-ba, mint ahogy oltatlanul is. Az egyén immunrendszere határozza meg.
2022. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nagyon sok értelme van az oltásnak, ha azzal is meg anélkül is ugyan olyan a betegség lefolyása. De szerintem vegyük fel a 8-9 adagot is, mert sose lehet tudni.
2022. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Ne igyál előre a medve bőrére! Ha oltva voltál 3* akkor sanszos az un. poszt-covid tünetek még.


Fáradékonyság, szívizom gyulladás, vérrög, depresszió stb.


Sajnos nagyon sok oltott ilyen tünetekre panaszkodik! :(

2022. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8: Hol az a nagyon sok? Nekem egy ismerősömnél se volt semmi gond.

Az nem mérvadó, hogy mit panaszolnak el pl. itt. Nyilván az nem fog kérdést kiírni, meg nem fog hőbörögni, akinek semmi baja sincs.

2022. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Én pl. oltott vagyok, de több ismerősömnek is problémái lettek az oltás után (Covid után senkinek), többet biztosan nem fogok beadatni.
2022. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!