Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még mindig gyulladás?

Még mindig gyulladás?

Figyelt kérdés
Febr.13-án voltam Covid ambulancián, ahol pozitív lett a tesztem. Alapvetően azért mentem be, mert nagyon fájt a mellkasom és a hátam. Tüdőgyulladást nem mutatott ki a röntgen. 1 hétig szedtem antibiotikumot, múlt vasárnap visszamentem, mert a mellkas és hátfájás még mindig előjött időnként. Ismét csináltak röntgent, tüdőgyulladás nincs, csak heveny bronchitis. Tegnap már egész jól voltam, ma már elkezdtem dolgozni (itthonról dolgozom) és megint elkezdett fájni, feszíteni a mellkasom és a hátam és kissé fulladok is. Még mindig be lenne gyulladva? Aflamin gyulladáscsökkentőt még mindig szedem. Volt valakinek ilyen tapasztalata, mikor fog ez elmúlni?

2022. febr. 24. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!