Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki coviddal kórházba került,...

Aki coviddal kórházba került, de nem került lélegeztető gépre, milyen kezelést és gyógyszert kapott?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Remdesivir, steroid, LMWH, oxigénterápia.
2022. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Infúzió, oxigén.
2022. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2020.dec.29-én vérnyomás-szív problémával elvitt a mentő,a sürgősségin találtak valami foltot a tüdőmön,csináltak covid tesztet,felvittek a Korányi kórházba,másnap jött a covid eredmény:pozitiv.Panaszom semmi nem volt,beraktak a covidosok közé,semmi gyógyszert,kezelést nem kaptam a covidra !!!,csak a szokásos gyógyszereimet szedtem,amit otthon is kellett./magas vérnyomásra,szívritmus zavarra,prosztatára,klopidogrél vérhigitót/ 5 és 8 nap múlva csináltak 1-1 covid tesztet,NEGATIV lett mindkettő !!! és másnap hazaengedtek.Azt mondták kb 1 hónappal azelőtt lábon kihordott tüdőgyulladásom miatt volt az egész.Akkor tényleg náthás voltam kb.1 hétig,de neo-citrán,kalmopyrin,fekvés és elmúlt,panaszmentes lettem! Ennyit a covid kezelésről!!
2023. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!