Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID tünetek kialakulhatnak...

COVID tünetek kialakulhatnak egy napon belül?

Figyelt kérdés

Tegnap fél órát töltöttem egy zárt helyiségben 1,5 méterre egy embertől, akin csak fityegett egy agyonhasznált sebészmaszk. Már este fájt a torkom, ma meg piros is és még jobban fáj. Most szólt az illető, hogy gyorstesztje pozitív lett, tegnapelőtt lázas is volt, ennek ellenére vett részt a szerződéskötésen. Én csináltam egy taknyos gyorstesztet, de az negatív, egyelőre. Lehet, hogy ilyen gyorsan kijött rajtam?

Másnak is jött ki ilyen gyorsan? Vajon miért?

Még sosem kaptam el, igyekeztem megúszni, mert kisbabám van és a kialvatlanság+szoptatás már önmagában fárasztó. 2 hónapja kaptam a 3. oltást.



2022. márc. 2. 18:55
 1/5 Blue Child ***** válasza:
39%
Igen és 5 perc alatt bele lehet halni, úgy, mint Vuhanban és eldőlni, mint a Kis Herceg, csak ez nem mese.
2022. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ki! Nekem 1,5 nap alatt alakult ki. Be voltam oltva . Nagyon hirtelen jött , 39 fokos lázam volt 2 napig de a 4. nap már csak a torkom fájt kicsit. Összesen 4 napot voltam tünetes. Sok álhír terjed azzal kapcsolatban hogy az oltottaknál súlyosabb. Ez csak látszólagos. Mivel van antitest a szervezetben nyilván sokkal hamarabb felveszi a harcot a vírussal , ami pedig lázhoz vezet. Ezért tűnik látszólag hogy hogy rosszabb. Viszont magamon és az összes oltott ismerősömnél az a tapasztalat hogy belázasodnak de 4-5 nap múlva kutya bajuk. Sok oltás ellenes pedig ezt a látszólagos rosszabbodást használja fel, nyilván ők nem tanultak biológiát.
2022. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Lanyom volt covidos. Kicsit kohogott, a tesztje pozitív lett. Karanténban voltam vele. A 3. nap lázam lett, 39,5, köhögés, hányás. Én nagyon beteg voltam 5 napig.
2022. márc. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen... Egy fertőzött személlyel voltam közös tesztelésen(munkahely előírta hetente) neki pozitiv lett tunetmentesen. 2 nap mulva nekem is lettek tuneteim es pozi lettem. Persze az is lehe, hogy valakitől közösen kaptuk el előtte :D
2022. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen ki.
2022. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!