Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellenőrzik még a karantént a...

Ellenőrzik még a karantént a rendőrök? És a határon? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltva , így pcr teszt kellett egy kórházi vizsgálathoz.

Pozitív lett , tünet nélkül ...


Most ( másnap ) hívott egy nő vmi népegészségügyi helyről és azt mondta egy hét múlva hagyhatom el a házat, és a párom se menjen dolgozni ,nehogy az osztrák határon gond legyen .

Az osztrakok ha ellenőrzik esetleg ,akkor kiderül ? ( Csak ők vannak ott kifelé menet, magyar rendőrök nincsenek)


2022. márc. 9. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában igen, ellenőrzik, de ott nagyon széles, kiterjedt, erős a szociális háló (párom fogyatékkal élőként kinn él a szüleivel, így tudom - ott komolyan veszik, de olyan brutális erős a szociális háló, hogy ott a karanténba levőkhöz kijár egy erre a célra létrehozott szociális szolgálat, megkérdezik mire van szükség, beszerzik, stb. szóval igen... mintha egy teljesen más világ lenne, egy másik kontinens, vagy egy teljesen másik bolygó)


Magyarországon nem hiszem, de itt csak magadra számíthatsz...

2022. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy ertettem , hogy a határon .. mindennapi ingázás...

Általában csak intenek, de ha pl egy iratbemutatast kérnek véletlenül,akkor kiderül ?...


( Csak osztrákok ellenőriznek)

2022. márc. 9. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!