Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet vérmérgezésem? Mennyi...

Lehet vérmérgezésem? Mennyi idő alatt jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap este, a fejemmel kitámasztottam egy fát és pont ott volt egy 3 mm kiálló szög rozsdás. Éreztem h szúrja valami a fejem és megnéztük de sebnek és vérnek semmi nyoma. Jól megmostam a fejem utána. Tudom ezt csak orvos tudja. A kérdés hogy mennyi idő alatt jelentkeznek a tünetek ha esetleg volna?

2022. márc. 9. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám meghalni, egész sok mindent kibír az emberi test. Ez még csak nem is sérülés.
2022. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hozzáértél egy rozsdás szöghöz, ami nem karcolt, nem sebzett meg, és most a vérmérgezéstől rettegsz? Mégis mitől kapnál vérmérgezést? Gondolod megátkozott a rozsdás szög és belédszuggerálta a vérmérgezést, vagy mi?
2022. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lótrágyával szennyezett volt a szög ?
2022. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Attól tetanuszt kaphatna, ha 30 éven belül nem kapott egy sorozat oltást meg persze ha megszúrta volna.
2022. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!