Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális hogy teljesen eltűnt...

Normális hogy teljesen eltűnt a tömegről a maszk MÁV BKV stb? Akkor még miért jönnek a napi fertőzés számok?

Figyelt kérdés
Most én érzem magam hülyén ha hordom. Már tényleg veszélytelen a vírus?

2022. márc. 12. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez eddig is egyértelmű volt. A másik: az öcsém nem oltatta magát: ő táppénz nélkül dolgozta végig az elmúlt évet. A háromszor oltott kollégája most covidos negyedszer, az utolsónál kórházba került...
2022. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
már nincs covid, levették a műsorszámot, most benzin van meg ukrán menekültek
2022. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

"hú de veszélyes variáns volt..."

Nem, eleve arról volt szó, hogy kevésbé veszélyes, mint más variánsok:

[link]

2022. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja, csak a híradóban sokáig egészt mást ugattak, meg hogy oltasd magad újra.
2022. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Az omikron afrikai megjelenése után már kb 1 héttel lehetett olvasni azt, hogy jóval enyhébb. Eleinte azt tippelték, hogy esetleg csak ott, Afrikában az, mert ott talán sokan áteshettek a többi variánson és védettséget szerezhettek. Majd 1-2 hétre rá megjelentek az európai tapasztalatok és bizony az, hogy enyhébb. Majd január végén kezdtek jönni a hírek, hogy sok ország fontolgatja, hogy az influenzával egy szinten kezeljék, eltöröljék a maszkozást, egyebet.
2022. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, jogos, ha hülyének érzed magad a maszkoddal, az is vagy :D tedd le nyugodtan, ne kínozd magad vele. Én mindig megmosolygom azt a néhány kretént, akik még mindig maszkoznak és azt hiszik, ők csinálják jól. Én akkor se hordtam, mikor rákényszerítették az emberekre, és nem is fogom ;)
2022. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

#16 egyetértek, tudod mi a szomorú?

hogy nem is (csak) a farhát kommandós nénik bácsik viselik, hanem fiatalokat is sikerült bebirkítani, csomó 15-20 on éves ott feszeng maszkban és kapkod levegőért....rásült az arcukra

2022. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

"akik még mindig maszkoznak"

Honnan veszed, hogy még mindig? Lehet, hogy azért van rajtuk újra, mert pl. fáj a torkuk és nem akarnak senkit - téged sem - semmivel megfertőzni. Mi azzal a baj? Nagyon odavagy a mindenféle fertőző betegségekért?

2022. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a fulladós dolgot engedjük már el, könyörgöm!!

Nekem szívrendellenességem és asztmám van és kicsit fullaszt, de nem mindig. Egészséges embert nem fullaszt a maszk. Menjetek tüdőgyógyászhoz és esetleg szívultrahangra is.

2022. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
jó akkor szivj szén dioxidot
2022. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!