Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nagyajkamon hatalmas vörös...

A nagyajkamon hatalmas vörös dudor. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

21hetes terhes vagyok. 3-4napja vettem észre. Pont ahogy összér a két nagyajak az egyiken van félig felül félig összeér a másik oldallal.

Borzasztóan zavar, fáj és tűzvörös. Nem viszketek, van folyásom de csak az átlagos ami amugyis előfordul ilyenkor. Kb nagyobb szőlő szem nagyságú.MI LEHET EZ?

Van időpontom orvoshoz természetes szóltam megnézi, de addig mivel kezeljem?vagy ne bántsam?



2022. márc. 15. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet furunkulus, de akar betokozódott zsírmirigy is...
2022. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tele van gennyel. Ki fogják vágni, majd pucolni.
2022. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha megérne hamarabb a vizsgálat előtt kinyomhatom?
2022. márc. 15. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kinyomnám, ne más csinálja, ne szúrkáljon, ne vágjon.
2022. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha betokozódott, a tokot nem fogod tudni kinyomni, csak a gennyet. És újra elő fog jönni.
2022. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd!

Ha gyulladt, akkor ad rá az orvos ecsetelőt, vagy kenőcsöt, és kezelhető ez a gyulladás.

2022. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csodalatos.. köszönöm szépen a segítséget. :)
2022. márc. 16. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kovid -főleg ha kéztörésed is volt mellette-, mert még mindig itt tartunk, de szeptemberre MARBURG VÍIRUS lesz a divat -a muszlim "kárpátaljai magyarok fogják behozni"-, onnantól a nagyajkaid marburg vírusosak lesznek, ahogy 2008-ban H1N1 sertésinfluenzásak voltak a nagyajkaid.


Manapság mér nem léteznek mérgezések, csak kovid, szeptembertől meg marburg lesz kovid helyett. A divatok jönnek-mennek, meg az emberek is. most éppen szabadságon van a vírus, mert így lehet háborúzni, hoyg utána a háorúra lehessen ráfogni megint egy "járványt", meg a migránsokra.


Ha végül már senki se veszi be, akkor megint előkapják a terrorizmus kártyát. A mellékhatásokat kéretik összetéveszteni "fertőzésekkel", mert az jó biznisz! Köszönjük, Emese!

2022. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajjistenem, ide is megérkezett Dr Gipsz Jakab önjelölt virológus... :-DDD
2022. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Marburg érdekelne.
2022. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!