Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bioextra D3 vitamin, tényleg...

Bioextra D3 vitamin, tényleg csak két hetente 1 kapszulát szabad? Van értelme? (lent)

Figyelt kérdés

Bioextra D3, 3000NE lágykapszulát szedek minden nap1et,és tegnap néztem a betegtájékoztatón, hogy 19-65 éves korig két hetente 1 kapszulát szabad beszedni belőle, én ezt eddig egyik D vitaminnál sem láttam.

Valaki szed még ilyet? Valami ötlet?



#Bioextra #D3 viatmin
2022. márc. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én már 65 felett voltam (ennek 10 éve), amikor a reumatológus írt fel rendszeres szedésre napi 1 kapszulát. Azóta is szedem. Még teljesen nem meszesedtem el.
2022. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mégis honnan gondolod, hogy a d3 vitammntól nem meszesedtél el? Nincs az a 75 éves ember aki ne lenne jócskán meszes.
2022. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig 2000NE D3 vitamint szedtem, alig emelkedett a D vitamin szintem. Utána elkezdtem szedni a Bioextra 3000NE d-vitamint mindennap, ezzel tudtam elérni, hogy normális szinten legyen a D-vitamin a szervezetemben. A jelenlegi ajánlás ma már amúgyis napi 2000NE, ha valaki D-vitamin hiányos, annak lehet többet is szedni. Érdemes amúgy megnézetni ősszel a szintjét és aszerint kezdeni a pótlást. Apukámnak pl elég a napi 2000NE is.
2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!