Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tüdőgyulladás fertöző?

123466 kérdése:

A tüdőgyulladás fertöző?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam tüdőgondozonál és covid után maradványok vannak a tüdőmön szóval tüdőgyulladást mondtak nekem. Remélem nem lehet azt elkapni mert van egy 16honapos kislanyom aki meg cicizik es amugy is velem van egesznap. Bar szerintem nem fertőz mert ugye ez szövődmény de azert gondoltam megkerdezem itt
2022. márc. 24. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem 16 ÉVES a lányod, ha cigizik? Hónapost írtál :D


Már kötve hiszem, hogy fertőznél. Nem minden tüdőgyulladást okoz fertőző betegség, lehet más külső hatástól is.

2022. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás infektív betegség, bacik, gombák, vírusok hozzák létre. (utóbbi a te esetedben)

Az egyéb non-infektív ok inkább toxinok, vegyszerek stb, ami létrehozhatja.


Inkább az orvosodat kellene megkérdezni erről, de ha háziorvost vagy gyerekorvost felhívod, biztosan megmondja, hogy mi is a teendő.

2022. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 válaszoló 16 hónapos és cicizik😅😅 azt irtam.
2022. márc. 24. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
jaaj bocsi, cigizést olvastam, akkor ne haragudj :D
2022. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!