Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lyme Igg miért marad negatív?

Lyme Igg miért marad negatív?

Figyelt kérdés
Elisa IGM és Immunoblot IGM is pozitív. IGG mindkét esetben negatív. Doki azt mondta várjunk egy hónapot, nem e álpozitiv az eredmény. Ma jött meg a kontroll eredményem. Az IGG ugyanúgy negatív, IGM pozitív? Ez miért lehet? Orvosom pénteken fogad csak.

2022. márc. 29. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak tüneteid? Önmagában az IgM nem bizonyít semmit, ahogy az orvosod is mondta, lehet álpozitív.
2022. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Doki azt mondta, várjunk még, és újra tesztelünk. Szerinte negatív IGG vagy nagyon friss fertőzés vagy álpozitiv eredmény esetén van.
2022. márc. 29. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Infektológiai Szakmai Kollégium által összeállított irányelv szerint a tünetek nélküli szűrés többet árt, mint használ. Nézd meg az Ajánlás 12 alatti mondatot a 15. oldalon, a 17. oldal legfelső mondatát és a 18. oldal tetején levő mondatot.

[link]

2022. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy éve volt Lyme-kórom, a csípés után csak nőtt a piros folt, majd belázasodtam. 5 hétig szedtem antibiotikumot. Voltam Western blot teszten ősszel, ami kétes/pozitív lett, majd télen is, akkor már több rublika volt a kétes. Ennél ugye az ellenanyagszintet nézik, ami nem túl megbízható.



Elég fura tüneteim lettek 1-2 hónapja, ízületi gyulladásszerű fájdalom, a csípés helyén a combom néha viszket, majd elmúlik. Bő fél éve indult el a Dualdur teszt a klinikai tesztfázisok után, ez 90 %-ban megmondja hogy fertőzött vagy-e. A vérben lévő baktériumokat vizsgálják meg. Múlt héten voltam, még várom az eredményt.



A csípést van aki észre se veszi és évekig lappang a szervezetben a fertőzés, se folt se semmi, az emberek egy része a pszichiátrián köt ki, mivel nem tudják mi bajuk a ki-ki újuló majd elmúló tünetek miatt. Egy ismerősöm gyereke is hirtelen lebénult fél oldalra, hónapokig tartott mire helyrejött. Én abban bízok, hogy mivel hamar elkezdtem szedni a gyógyszert, nagyobb eséllyel hathatott és ezek a tünetek nem a Lyme miatt vannak.

2022. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as! “

Az Infektológiai Szakmai Kollégium által összeállított irányelv szerint a tünetek nélküli szűrés többet árt, mint használ. Nézd meg az Ajánlás 12 alatti mondatot a 15. oldalon, a 17. oldal legfelső mondatát és a 18. oldal tetején levő mondatot.”


Mehetnek melegebb éghajlatra, sok embert tönkre tettek, hogy nem kezelték! Lakos is lemondhatna már végre a baromságaival! 15 éve még mást vallott, most meg olyan irányelvet csináltak, ami miatt több ezer lyme kóros marad kezeletlenül.

2022. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tökéletesen látja a helyzetet az orvosod. Ha nem lesz IgG-d, akkor ez nem lyme kór, persze valami más fertőzés még lehet - azt kellene megkeresni
2023. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
4-es: Gondolom azóta már te is rájöttél, hogy mekkora átverés a dual dur, mert pozitív lett az eredményed, pedig már nem vagy lyme kóros...
2023. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5-ös: elképesztő ostobaságot sikerült itt összehoznod.
2023. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!