Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lábgoma hány napig viszket?

A lábgoma hány napig viszket?

Figyelt kérdés

Gombás lett a lábam, tudni szeretném, hogy mire számítsak? Mik a tapasztalataitok, kb. hány napig kell ezt a viszketést elviselni?


Nagyon nehéz megállni, hogy ne vakarjam meg.

Kezelem már krémmel, de mivel senkinek nem volt gombás fertőzése még a környezetemben, nem tudom a kérdésemre a választ.



2022. ápr. 2. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Krémtől függ, egy jobb krém fél nap alatt megszünteti a viszketést. De függ sokmindentől is, nekem is most épp gombás a lábam, viszont egyáltalán nem viszket.
2022. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Schutzmann Balint válasza:
44%
Arra hogy elég intenzív illatú lesz a lábad ha elszaporodik, és hasonló nyalanksagok mint a viszketés, irritáció stb. Nyilván ha nagyon komoly akkor rögtön fordulj orvoshoz! Másrészt én a ecetes lábfürdőt ajánlom 4 liter nagyon meleg,amit még el viselsz ,önts 2 deci ecetet ami 20%-os és tíz percig àztasd benne a lábad,a cipőid meg este ugyanúgy fujd be ecettel belül , garantálom hogy minden szag meg kellemetlenség el múlik ha két hétig csinálod és nem fertőződsz vissza.
2022. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt az ecetes befújást én is kipróbálom, köszi a tippet.
2022. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!