Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid olrástól másnak is...

Covid olrástól másnak is borult a ciklusa?

Figyelt kérdés
Február 17.-én kaptam meg az első oltásom. Márciusban késett illetve tovább is tartott mint szokott. Most szintén késik 1hete .. pár napja jelentkezett már a mellfeszülés és a hasam is görcsöl.Az a tipukus megfog jönni érzés. Mindenki azzal "riogat" Te terhes vagy. De februárban volt utoljára szexuális kapcsolatom..csak nem szállt meg a szent lélek..-.- több embertől olvastam illetve a környezetemben is mondták,hogy náluk bizony okozott galibát a vakcina. Ha a héten nem jön meg mindenképp elmegyek orvoshoz.. de már annyira belém akarják beszélni hogy terhes vagyok hogy komolyan ezen stresszelek... de veszek egy tesztet is mostmár..-.-

2022. ápr. 7. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A felesleges stressz még tovább fogja késleltetni. Nem vagy terhes. Az oltás (főleg a Pfizeresektől hallom, és nekem is az volt) képes felborítani egyébként, nálunk a családban mindenki megszívta. Vagy késett, vagy kétszer menstruált valaki, de azért pár ciklus alatt helyreállt. Viszont érdekes
2022. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokakatól hallottam hogy felborította akár hónapokra is
2022. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz a második ciklus az oltás óta és mivel márciusban is késett illetve tovább tartott mint szokott ezért gondoltam arra hogy ez még mindíg az oltástól lehet ?!. Egyébkent én sem gondolom azt hogy terhes lennék .. de rögtön rávágják ha esetleg szóba jön .. már már valóban bogarat ültetnek a fülembe.. nyilván ez mégtöbb sztresszt szül amiért ezen idegeskedem és már tuti azért késik mert ezen pörög az agyam hogy de mivan ha mégis.. de hát február óta nem voltam senkivel ..
2022. ápr. 7. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Persze mivel meddővé tevő anyag van benne pár doktor kutatása szerint
2022. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!