Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindennek van egy mellékszaga....

Mindennek van egy mellékszaga. Hogyan szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Koronavirusos voltam kb. 5 honapja. Akkor elment a szaglasom es az izlelesem is. Az izlelesem mar visszajott, viszont a szaglasom nem a regi. Mindennek egy eros mellekszagat erzem, ez valtozott folyamatosan. Eloszor olajszeru szag volt, utana egy ilyen edeskes, elesztos, konyhaszag. Jelenleg meg erosebben erzem, mintha valami rothadt dolgot szagolgatnek. Mar enni sincsen kedvem lassan, mert mindig ezt a gyomorforgato szagot erzem.

Mit lehetne tenni ez ellen?



2022. ápr. 20. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Tűröd és reménykedsz, hogy gyorsan elmúlik. Én égett rohadt hús szagot éreztem.
2022. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Rágózz, akkor mentol illatot fogsz érezni.
2022. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, fantomszagnak hívják. Nekem egy-egy pillanatra van évek óta, még a covid előtt volt valami betegségem, amitől kialakult.
2022. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak nekem van ilyen.

Ugyan ez a szitu.

Hullámokban fémpor,fapor szag.Az italok egy részének az íze nem az amire emlékszem.Minden gyártó (direkt vettem több gyártótól) túróján érzek egy erős taszító szagot,stb...


Szerintem ezzel együtt kell most már élnünk,ameddig el nem múlik (ha elmúlik).

2022. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan panaszkodnak erre, több hónappal is a kovidon való átesés után, nekem a szaglásom sem jött vissza 2 hónapja.
2022. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!