Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Augmentin okozott nektek hányást?

Augmentin okozott nektek hányást?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem okozott sajnos hányást az Augmentin. Ezt beszéld meg az orvossal, hogy hánysz tőle, ő tudja, mi ilyenkor a teendő.
2022. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem emlekszel hany mg-ot szedtél? Lehet túl magas dózist?
2022. máj. 10. 17:04
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem, nem is figyeltem ezt. Orvossal beszéld meg kérlek ezt.
2022. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor jelentketik a hanyás, mennyivel a bevétel után? Mennyit hánytál?

Meg kellene nezni a betegtájékoztatót, lehet allergiás reakció, vagy simán nem birod, vagy egy ujabb tunet, ami betegségre utal, és semmi koze a gyogyszerhez. Az augmentint probiotikummal kell szedni mindig. Mi miatt irtak fel az sem mind1 ?

2022. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én remegtem tőle
2022. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
48%
Én nem hánytam tőle de egész nap rosszul voltam tőle. Ment a hasam és tompa alhasi fájdalmat éreztem, leginkabb úgy tűnt, hogy a mehem fájt, emellett megváltozott a folyasom és viszketni is kezdtem tőle pedig rendesen tisztálkodok. Természetesen gyomorvédővel szedtem, a fogam miatt. A rossz közérzet végig kísérte a napjaimat,végig fájt a fejem, szédültem, faradt voltam aludni persze nem tudtam. Ritkán szedek antibiotikumot de ha szedek tönkretesz.
2022. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt kifelejtettem, hogy lázas lettem tőle beszédes után kicsivel és alig mult el.
2022. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utolsó: nekem teljesen ugyanez. Viszketek tőle,mint a rüheskutya és hányok.
2023. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso: mire szeded? Egyebkent azt vettem eszre, hogy ha eves utan veszem be kevesbe okoz hanyingert.
2023. szept. 26. 22:36
 10/11 anonim válasza:

Most éppen mandulagyulladásra kaptam,de úgy döntöttem az utolsó két napi adagot elhagyom,nem bírom ezt a viszketést. Érdekes se kiütések se semmi,de brutálisan viszketek.

Evés után szoktam én is bevenni,és kb 4 órára rá ki is hányom,amit megettem. Ha evés előtt veszem be,akkor meg a hasam megy tőle,meg fáj is a hasam.

2023. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!