Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki átesett a covidon, illetve...

Aki átesett a covidon, illetve legalább 2 covid oltást vett fel, jelentkeztek-e poszt covid tünetek, vagy valami rendellenesség huzamosabb ideig ezek után, és mik voltak azok??

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fel eve nem jott vissza a szaglasom. Semmit nem erzek.
2022. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fájnak az izületeim.
2022. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy a vakcinák egyelőre inkább jót tettek. Bár nem voltam covidos, pláne beteg, de rengeteg "poszt covid tünetem" volt, amiket az oltások egy ideig javítottak. Érdekelne, hogy van még ilyen rajtam kívül?
2022. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem pánikrohamok jöttek elő, szívritmuszavarok.

2021. áprilisában kaptam az első oltást, rá 3 hétre előjött az első pánikrohamom amitől nagyon megijedtem… Aztán kb 2-3 hétig extra szívütéseim voltak amik elég kellemetlenek voltak, majd ez elmúlt, semmi bajom nem volt, aztán 2021 decemberben megint ugyanez jelentkezett de ez elhúzódott egész április végéig. Most érzem talán mintha kezdenék rendbe jönni de még mindig érzem ezt a fura érzést. Kihat a torkomba is sokszor, úgy érzem mintha a szívem nem működne rendesen vagy nem is tudom. Voltam kardiológusnál, nem találtak semmit. Tartósan reggelente magas volt a pulzusom, de most ez már (lekopogom) elmúlt.

Én 2 szputnyik oltást kaptam, és azóta vannak ezek a dolgok. Előtte kutya bajom nem volt.

Lassan fél éve hogy küszködök ezzel a problémával.

2022. máj. 12. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

2 pfizer után fél évig rendszeresen mellkasi fájdalmaim voltak, ezek elmúltak azóta.

Amit most tapasztalok az az, hogy nem bírok futni. Futok nagyobb intenzitással néhány métert és a szívem majd kiugrik a helyéről, nem kapok levegőt.

16 évesen én nagyon jó állóképességekkel rendelkeztem, futás simán ment több kilóméter is nagy intenzitással. Azóta 2szer voltam covidos és kaptam 2 pfizert és így 21 évesen abszolút nem bírok futni.

2022. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5/5 válaszoló nekem is ez a másik bajom, hogy legyengültem. 2 éve pöccröff felkeltem 03:00kor a munkába, most meg (munkahelyváltás), 6kor alig bírok felkelni. Nagyon sportos, aktív életet éltem, most meg azt érzem le vagyok gyengülve, nem bírok huzamosabb ideig sportolni, állandóan fáradtnak érzem magam. 28 éves vagyok, másfél éve a világot ki tudtam forgatni a helyéről, mindig csináltam valamit, az oltás óta úgy érzem magam sokszor mint egy 70 éves… Elmúlik ez még valaha, vagy ez már így marad? Én ezt így nagyon nehezen viselem. Ráadásul idegesít is…
2022. máj. 12. 21:13
 7/13 A kérdező kommentje:
5/6 kérdező*
2022. máj. 12. 21:14
 8/13 Scream85 ***** válasza:

Feleségem (kórházi kezelést igénylő) covidja óta sok ételnél és hozzávalónál romlott, dohos ízt és szagot érez.

Tavaly év elején volt covidos, a tünetek mégis kb tavaly ősztől kezdődtek, és most is tartanak. Elmondása szerint javuló félben van a szaglása, de nagyon lassan halad a folyamat.

Én akkor átvészeltem a covidot némi köhögéssel és 1 nap lázzal.

Sem az ízleléses, sem a szaglásom nem ment el.

Nekem a pulzusom lett magas azóta, arra gyógyszert kell szednem.

2022. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, februárban kaptam el a kovidot, azóta sem jött vissza a szaglásom, a vérnyomásod gyógyszer ellenére is magasabb, különböző gyulladások, éjjel izzadás, stb., Fiam 3 oltással szintén februárban volt beteg, nemrég visszajött a szaglása, most viszont fura ízeket érez az ételekben, szagokat is másnak érzi.
2022. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly márciusban voltam covidos enyhébb tünetekkel, utána erős gyengeség, szorongás. Nyáron jobb lett de aztán ősztől megint szarabbul lettem. Még mindig tart. Neurológiai tünetek (fejfájás, látásproblémák, nehéz gondolkodás), izomgyengeség, gyors kifáradás. Szerintem mát soha nem leszek olyan jól mint előtte.
2022. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!