Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tuszos mandulagyulladasra...

Tuszos mandulagyulladasra kaptam augmentinDuot.beszedtem rendesen.melle probiot is. Mult het penteken elfogyott. Es az elmult napokban ugyanplyan.sza.ul vagyok faj mindenem torkom is hol raz a hideg hol nem.kohogok tusszogok stb. ?

Figyelt kérdés
Most akkor minek szedtem az antibiotikumot? Melle sok vitamint is szedek de minek mar nagyon unom roh.dnak meg mar komolyan...infralampazok hatam.beszakad stb taknyos vagyok gyenge sz.a.ul.?
2022. jún. 21. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum és antibiotikum között is van különbség.


Nekem is volt, hogy az egyik nem hatott gyulladásra, borzasztó rosszul voltam továbbra is, kaptam másik fajtát, az hatott. Szólj az orvosodnak mielőbb.


Jobbulást neked!

2022. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Vagy több ideig kellett volna szedni, ezt az orvos határozza meg (van hogy 5-7-nél több nap).

Vagy nem is bakteriális eredetű volt a fertőzésed (hanem vírusos), és így hatástalannak bizonyult az antibiotikum, ilyen esetben más gyógymód kell.

Nem ritka egyébként, hogy vírusos fertőzés is felülfertőződik bakteriálisan, ekkor még összetettebb a probléma, és elhúzódó a gyógyulás.

2022. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-esnek is igaza van, előfordulhat, hogy nem megfelelő számodra az Augmentin, vagy csak más dózisban kellett volna szedni.
2022. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz.
2022. jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!