Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most, hogy újra jön a covid,...

Most, hogy újra jön a covid, te újra oltatod magad?

Figyelt kérdés

"Az omikron ellen két oltás nem ad elég védelmet a szakember szerint: három kell. Jelenleg Magyarországon már csak 1 375 670 emberről lehet elmondani azt, hogy az oltás által védettnek tekinthető, függetlenül attól, átesett-e a betegségen vagy sem."

Magyarán sokan akik már beoltották magukat anno, már nem számítanak védettnek, új oltás-sorozat kell. Jön a következő járvány hullám.

Te mit teszel? Melyik csoportba tartozol?


2022. jún. 29. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Én még mindig védett vagyok hivatalosan is.
Régebben beoltattam magam, már nem vagyok védett, de ha kell most is be fogom.
Régebben beoltattam magam, de már elegem van az egészből, többet nem fogom.
Régebben sem oltattam be magam, most se fogom.
Régebben nem oltattam be magam, de ettől az új járványtól parázok, most be fogom.
45 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hoppsz, rossz kategória. Report plz.
2022. jún. 29. 14:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé. 2 oltás megvolt, át is estem rajta, elég ez. Bízom az immunrendszeremben.
2022. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Kit erdekel a Covid?
2022. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Senkit nem érdekel már.
2022. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
2 hérig sz*ptam a kórházban. Várhatóan 3 év lesz, mire teljesen felépülök, ha egyáltalán sikerül. Igen, beoltatom magam. Nincs kedvem még egyszer hasonló "élményekhez".
2022. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha a számok még jelentősebben növekednek, akkor csináltatnék egy ellenanyagtesztet, és az eredmény függvényében egyszer még beoltatnám magam.
2022. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Most már majomhimlő oltás jön.
2022. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Mivel most már látszik, hogy az oltás statisztikailag alig értékelhető védelmet ad, ellentétben a fertőzéssel, minek oltassam magam. Most nyáron sokkal több a fertőzött, mint a nagy hullámokban. Csak éppen senkinek semmi baja tőle, max egy kis köhögés.
2022. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem jön újra!!!
2022. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Újra jön? Honnan? Ki mondta? Mikor? Vagy kérdezek jobbat. Mikor ment el? Hetente több ezer ember fertőződik meg a koronavírussal mai napig, csak most már annyira lightos, hogy alig vannak akik komolyabban megbetegednek tőle.


Lassan 2 millió ember esett már át rajta hivatalosan de a valós szám ennél jó eséllyel sokkal nagyobb és azért ne mondjuk már hogy a közel 6.5 millió oltott semennyire sincs védve még ha csak 2 oltásuk van is. Ha csak nem jön valami hasonlóan veszélyes mutáns mint az angliai akkor én nem hiszem hogy itt újra oltáspara lesz meg lezárások.

2022. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!