Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes fenntartani a hőemelke...

Érdemes fenntartani a hőemelkedést?

Figyelt kérdés
38,2 a jelenlegi érték. Régen a háziorvosom azt tanácsolta, hogy ezt még ne csillapítsam, mert a vírusok pusztulnak, de a beteg még nem. Valóban hagyjam, és csak akkor lépjek, ha feljebb megy? Nem érzem magam kiütve, szóval ha nem veszélyes ez a testhő, elvagyok vele.
2022. júl. 9. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosodra és a tested jelzéseire, valamint igyál sok folyadékot. Ha a közérzeted romlik, akkor vedd be a lázcsillapítót.
2022. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az 1-es írja, hagyd dolgozni. főleg ha rosszul sem vagy. én múlt héten voltam ennyi, nagyon szarul voltam, de csak este vettem be lázcsillapítót, hogy tudjak aludni
2022. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!