Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Féljek mi lesz?Vagy törődjek...

Kiviviki kérdése:

Féljek mi lesz?Vagy törődjek bele ha már a gyógyszer nem segít?

Figyelt kérdés
2hete megfájdult a torkom,abbol kivyógyultam és másfél hete kb megint bele estem.Bal oldalt fáj a fülem(középfülgyulladás),illetve azon az oldalon a mandulám is teljesen bevan gyulladva meg garatgyulladásom is van…Előző hét hétfőn elmentem az orvoshoz aki azt mondta hogy szedjek fájdalomcsillapítót meg strepsilst😠..Keddre már ágyból sem tudtam kikelni annyira fájt,anyukám felhívta az orvost és elmentem vérvételre(mert csak így irhat ki antibiotikumot)…Csütörtökön megvolt az eredmény nagy nehezen kiirt antibiotikumot(AKTIL DUO) meg voltam covid teszten is(nyilván negatív lett)…Szedtem az antibiotikumot lelkesen,szombatra pedig ment a hasam és hánytam tőle….Elmentem kórházba az ügyeletre ahol egy szépkorú doktornénj volt,aki elvolt ájulva a torkomtól hogy kb nem is látszik és hogy csak egy kis lyuk van amint lemegy es kis falat kaja meg innivalo kb 1centis..Azt mondta még nem is látott ilyet..Először elakart küldeni fül orr gégészetre,végül meggondolta magát és felírt 2 fajta antibiotikumot(Ospamox,doxicyclin)Meg szedek még d vitamint is meg cataflant..Azt mondta ha nem lesz jobba. Torkom kedd ig akkor vissza kell mennem ügyeletre és onnan meg a gégészetre utalnak be..A kedd az holnap lesz és semmit nem változott a torkom mintha csak rosszabb lenne vagy nemtudom,Valakinek tapasztalat?Vagy féljek mi lesz a gégészeten?Nagyon rossz hogy éhes vagyok és nemtudok enni max levest

2022. júl. 11. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt még kihagytam hogy szerda óta lázas vagyok néha de inkább hőemelkedésem szokott lenni
2022. júl. 11. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
covid teszt volt?
2022. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztornó, most látom h írtad.
2022. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem világos nekem teljesen. Mi az hogy van egy lyuk a torkodon? Nagyon fura ez az eset. Sajnos nem tudok hozzászólni ennyi alapján de kíváncsi vagyok a fejeleményekre.
2022. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el még ma délután fülészetre, talán ha sürgős akkor nem kell időpont.
2022. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sürgősségire behoztak délutàn,mandula tályogom van és azt tárták fel egy kisebb műtét volt,meg 1-2napig feltárják hogy a genny kijöjjön belőle.Egész héten bent tartanak a kórházban
2022. júl. 11. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh te szegény. De legalább kiderült végre mi a baj. Most már haladsz a gyógyulás felé. Az erő legyen veled. :) kitartást.
2022. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!