Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ex-covidosok! Nektek mennyi...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ex-covidosok! Nektek mennyi ideig mutatott pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés
Főként olyan érdekelne, akinek tünete is volt, és amiatt tesztelt. Nekem múlt hét csütörtökön jött ki két teszten is egymás után, ma reggel csináltam egyet, hogy hátha, de még mindig pozitív... Mire számíthatok, meddig marad még így? Tünetem már nincs.
2022. júl. 20. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Férjem kórházban is volt vele, 50 napig volt pozi a tesztje.

De már a kórházból is rég kiengedték hogy nem fertőz csak hordozó lett

2022. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hétig volt, ebből három napig voltak tüneteim
2022. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csodálatos. Marhára hiányzott így a rezsiáras baromkodás előtt, hogy fél fizetést kapjak.
2022. júl. 20. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Az otthonában elkülönített beteg, ha tünetei megszűntek, és a tünetek kezdete után 7 nap eltelt, gyógyultnak számít. A fertőzött izolációja akkor is feloldható, ha a tünetek kezdetétől számított 5. napon gyorstesztje eredménye negatív lesz."


Ez azért eléggé érdekes, mert ugye nincs tüneted és eltelt 7 nap, nem teszteled magad -> gyógyultnak minősülsz, ha hamarabb akarsz menni 2 nappal és teszteled magad és negatív, akkor mehetsz..

..

2022. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem jól értem? #4-es vagyok..
2022. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de élelmiszer raktárban dolgozom, ahová csak akkor mehetek vissza, ha az általuk kiküldött tesztelőnél negatívat produkálok.
2022. júl. 20. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy nem a fertőzőképességet mutatják a tesztek, mert igazából az volna jó..
2022. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökön lettem pozitiv, péntek reggel (a 8. napon) próbálkozom az újabb teszttel.
2022. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt pénteken pozitív volt, halványan, de hétfőn már nem. Előtte nem tudom mi volt, mert nem teszteltek.. de volt tünet, csak allergiám is van meg hasonlók, ha mindig tesztelném, havi pár tesztet ellőhetnék simán..
2022. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!