Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázásra van valami praktika...

Felfázásra van valami praktika, gyógynövény vagy vény nélkül kapható gyógyszer ami hatásos?

Figyelt kérdés
Kedden meghültem a munkahelyen, wleinte folyt az orrom, és könnyezett a szemem, tegnap óta viszont fáj a bizelés és sokazor érzwm úgy hogy pisilni kell. Gennyes is lehet. Tudtok olyan módszert vagy valit ami enyhíthezi? Nem tudok mostanában háziorvoshoz menni... Próbaidőn meg betegszabadságra sem

2022. júl. 30. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya és rengeteg folyadék. Drogériában tudsz venni kapszula formájában.
2022. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből lehet komolyabb gond is, vesére is felhúzódhat, valahogy mindenképp megpróbálnék orvoshoz eljutni, vagy legalább telefonon beszélni.

Addig is érdemes lehet Rowatinexet megpróbálni, vény nélküli, nekem már több esetben segített. Van kapszula és csepp is (az olcsóbb, bár azt volt, hogy csak rendelésre kaptam)

2022. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hólyaggyulladásra a már említett tőzegáfonya, Rowatinex, de ha már gennyes a vizelet, akkor jó eséllyel orvoshoz kell menni.

A meghűlésre sok C vitamin, el fog múlni.

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

2022. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz menni. Felhívod elmondod a problémádat majd ír neked egy gyógyszert a felhőbe és kész.
2022. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be: cickafarkteából ülőfürdő (minél melegebb legyen, amikor beleülsz). Este a legjobb, utána be az ágyba, jól betakarózni, reggelre jó eséllyel jobban leszel. Sok folyadékot igyál, gyógyteák közül erre is jó a cickafark, és a kakukkfű, kamilla. Szedj C-vitamint is. Én tőzegáfonyát is szedtem, biztos ami biztos.
2022. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 31. 22:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!