Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most pozitív vagy negatív...

Ez most pozitív vagy negatív covid teszt eredmény?

Figyelt kérdés

Ha egy vonal van, negatív. Ha kettő, pozitív. De az egyik jóval halványabb. Most ez mit jelent?

[link]



2022. júl. 30. 21:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? 2 vonal, covidos vagy. Ez nem ovulációs teszt🤦🏽‍♀️
2022. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is nézem, az két vonal.
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%

Colát, gyümölcsöket tesztelve erősebb pozitívat mutat a teszt. 😄😂

Ne foss a mesterséges, 0,2% halálozási rátájú covidtól! Nem ezzel fognak a sírba vinni.

2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

3-as Így van!Végre valaki aki úgy gondolkodik mint én:)

Kérdező ne félj mert semmi bajod nem lesz,pár nap és kutya bajod.

2022. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Pozitív. Légyszíves szólj a háziorvosodnak és vonulj karanténba.

A 3-as és 4-es kommentelők fas*ságaira ne hallgass, ugyanis nem kell belehalni ahhoz, hogy hónapokon keresztül xarul érezd magad poszt-covidban szenvedve. Akárcsak én.

Pedig egészséges huszonéves vagyok. Vagyis voltam. Covid előtt.

2022. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként már átestem covidon (enyhe tünetekkel) egyszer, kaptam 3 Pfizer oltást. Remélem hamar elmúlik ha tényleg covid az.
2022. júl. 30. 22:15
 7/29 anonim ***** válasza:
14%

#5 Elég volt a megfélemlítésből.

23,6 millió aktív covid fertőzöttből 23,6 millió (99,98%) enyhe és mindössze 42 ezer (0, 2%) súlyosabb. Világszinten! Lejárt oltások mellett!

Ha szarul érezted magad, köszönd az oltásnak, mert gondolom 3x-4x oltott vagy, mivel csak az fél ettől, aki be van oltva. Oltatlan, 86 éves nagymamám még könnyebben átvészelte a covidot, mint én, pedig szimpla, egyszerű megfázásnak hittük.

Szóval jaja, rohanjon csak a kérdező telefonálni az orvosnak, karanténba rakatni magát, hogy aztán a stressz miatt, amit te pluszban ráteszel most a kérdezőre, komolyabb, beképzelt, vagy a stressz által előhozott tünetei legyenek (pl légszomj).


[link]

2022. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

7

Elmondom neked te észlény, hogy minden covid beteg akit nem kórházban kezeltek, az “enyhe” tünetesnek számít. Így én is.

És 3 hétig voltam táppénzen, mert annyira xarul voltam, hogy az ágyból sem tudtam kikelni. ;)

Ezután viszont muszáj voltam elmenni dolgozni.

Ennek már 2 hónapja és még mindig meg van a covidos tüneteim 50%-a.

Nehézlégzés, szédülés, gyengeség érzet, melegségérzet (belső láz). Konkrétan 2 hónapja nem tudom ellátni a teendőim sem a munkahelyemen, sem itthon.



A százalékok alapján ez is “gyenge/enyhe” tünet. :)

2022. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Csináltam 2. covid tesztet.

[link]

1 csík van. Vagyis kb. nega

2022. júl. 30. 22:41
 10/29 anonim ***** válasza:
9%

#8 Jobbulást kívánok! Máskor ne félj tőle ennyire és kutya bajod nem lesz, mivel ha félsz, az agy az immunrendszer, a szervezet képes fizikailag, vagy mentálisan tüneteket okozni, ami hosszasan elhúzódhat. Bármilyen vírusos, bakteriális, illetve egyéb betegségnek lehet utóhatása a szervezetre, de ha beszaratod magad, hogy húúú ez poszt covid, mindmeghalunk, akkor nyílván a szervezeted jobban taccsra vágja magát. Elhiszem, hogy szarul voltál, de ennek nem kizárólag a covid az oka, hanem a félelmed.

Én meg elmondom neked, hogy már az EU parlamentben is arról beszélnek nyíltan, hogy a covid mesterséges vírus, mi a valódi célja, mi a védettségi valódi célja, el fogják tórölni a magántulajdont, átverés volt az egész. Szóval ne azt terjesszük már, hogy engedelmes kiskutyaként kell viselnedni, tesztelni kell és telefonálni az orvosnak egy olyan teszt miatt, ami még szószerint a colára is pozitív.

2022. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!