Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudom megint ráparáztam,vagy...

Tudom megint ráparáztam,vagy most menjek be az ügyeletre?

Figyelt kérdés
5 hete kezeltek fül-garat gyulladással,bàr nem fájt a torkom meg semmim.volt picike vér is a köpetemben de elmúlt a gyógyszertöl.Most tegnaptól megint kràkogok és este volt picike vércsík a nyálban és reggel is.Büfizek is most többet úgy érzem.Most ez megint a garat lenne vagy reflux?Vagy rohanjak az ügyeletre?Megint megijedtem.Most volt tüdőszűrésem az negatív,nem köhögésre jött fel hanem nyállal,de félek.
2022. júl. 31. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az orvos, akkor valami egzotikus, ritka betegséget találj ki magadnak. Nem tudom, hogy a fentitől mit vársz, megműtsenek?
2022. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,csupan tudjam hogy oké megint a garat okozza,vagy meg a gócos fogam vagy ez még nem az a kategoria ami halálos és szaladni kell.2x picike csík volt benne
2022. júl. 31. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"ez még nem az a kategoria ami halálos és szaladni kell" és teljesen mindegy, hogy melyik okozta.
2022. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Próbálom kerülni most ami bánthatja a gyomrom,és veszek valami szopogatós tablettát is.
2022. júl. 31. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ínyedről is lehet a vércsik.Nekem szokott vérezni mert van egy kis sorvadàsom,es van ha köhögök megindul egy pici vérzés.
2022. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De fogmosásnál nem vérzik,csak mostanában sok a slejm a torkomon és ugye most köpködök is hogy figyeljem.Elindulok a reflux vonalon hátha okosabb leszek.
2022. júl. 31. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Refluxtól lehet, vizsgáltasd ki magad.
2022. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!