Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után két hete tartó...

Covid után két hete tartó erős szédülés- gyengeség. Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Februárban voltam covidos, nem túl agresszív lefutással. Utána bő hónapig szinte nagyobb fáradtságot éreztem, mint a betegség alatt. Szó szerint csak lézengtem. Aztán elmúlt.
2022. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es te szedulest is ereztel?
2022. aug. 2. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szédültem, csak borzasztó gyenge voltam.
2022. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerősömnek volt hasonló, és Facebookos Coviddal kapcsolatos csoportban is többször olvastam. Ismerősöm tudtommal rendbe jött, de nem részletezi, most hogy van, vannak-e maradványtünetek, mindenesetre már munkaképes egy ideje.
2022. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénteken lett pozitív a tesztem, azóta is rohadtul szédülök, kb folyamatosan. Mondjuk én az oltás után is szédültem egy jó hétig :(

Te jobban vagy már, kérdező?

2022. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( szerintem el kell mennem orvoshoz, ahogy egy kicsit többet sétálok egyből elkezdődik a szédülés
2022. aug. 9. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhh, az rosszul hangzik. Jobbulást kívánok!

Nekem most mintha enyhült volna egy egész picit, de még karanténban vagyok, úgyhogy pár lépésnél többet nem tettem meg egyben... Az 5. voltam.

2022. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!