Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sok algopyrin kàros?

Sok algopyrin kàros?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete napi 4 algopyrint szedek mivel nagyon bevan gyulladva a torkom, ez a sok fajdalomcsillapito nem tesz kart az egeszsegembe?
2022. aug. 6. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ebben az esetben igen mert neked antibiotikum kellene. Valoszinuleg torok vagy mandulagyulladasod van.
2022. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom! Akkor hetfon irany az orvos es abbahagyom az algopyrin szedeset is!
2022. aug. 6. 00:30
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem varnek hetfoig, bemennek az ugyeletre. Egybol irnak fel gyogyszert amit ki is tudsz venni es vege a remalomnak. Gyogyulast!
2022. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, meg annyi kerdesem lenne h ez a sok algopyrint nem tett kart a szervezetembe?
2022. aug. 6. 00:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, napi 3 a megengedett. Ahogy írták előbb, másra van szükséged.
2022. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4- nem tett kart irtozatosan nagy kart a szervezetedbe, de persze nem is a legjobb. A testedben elnyomta a fajdalmat valamilyen szinten de az alapbetegseget nem oldotta meg. Ahhoz kell az antibiotikum. Legozelebb a 2-3 nap utan nem mulik a fajdalom akkor haziorvos.
2022. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Probaltam ugy szedni ahogy a dobozon van de igen tulzasba estem, csak megijedtem h valamj bajom lesz ettol a sok gyogyszertol… (mert amugy sohasem szedek semmire gyogyszert csak mar annyira fajt a torkom h aludni nem tudtam)
2022. aug. 6. 00:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kárt nem tett, de legközelebb figyelj oda rá

Hosszútávon semelyik gyógyszer túlzott szedése nem tesz jót, de egy pár napnak nem lesznek hosszútávú következményei

2022. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ertem ertem, tudom jol h a gyogyszerek nem jok hosszutavon, de mas fajdalomcsillapito nem is segitett (nurofen cold, nurofen rapid forte 400mg) ezek kozul barmennyit beszedtem egyiksem ert lofaszt sem
2022. aug. 6. 00:56
 10/13 A kérdező kommentje:
Orvosnal 2 hete voltam, ott kiderult h koronavirusos vagyok.., meg annyi kerdesem lenne h ugye egeszheten gyogyszert szedtem de holnap a szuletesnapi bulim lesz es ugy h holnap mar semmilyen gyogyszert nem fogok bevenni ihatok alkoholt?
2022. aug. 6. 00:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!