Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez a szemem felett?

Mi ez a szemem felett?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy pukli ami a szemöldökcsontomtól lefelé nő, nem fájdalmas, de nem tudom mi ez és pár órája vettem észre.

Tegnap sok tengervíz ment a szemembe, ha ez számít.

Lehet valami élősködő vagy fertőzés?



2022. aug. 8. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni, hogy nem ment-e a szemedbe valami, amíg nem dagad be még jobban. Szemészetre mikor tudsz elmenni?
2022. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy hétig még nyaralunk, hogyan lehetne megnézni? Ha felhajtom a szemhéjam, semmi nem látszik
2022. aug. 9. 06:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyesmivel voltam szemészeten pár évvel ezelőtt és nem csinált vele semmit az orvos, nem mondta, hogy mi ez, magától ment le a duzzanat. Ha nem romlik, nem fáj, nem viszket, nem piros, stb. akkor talán neked is elmúlik magától. Ha még ilyen lesz, amikor hazamész, akkor azért menj el vele orvoshoz.
2022. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két dologra gondolok, vagy árpa, vagy koleszterin.



Az árpa fertõzés, a koleszterin meg zsírlerakódást csinál.



De a fertõzés valószínûbb.

2022. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Árpa nem hiszem,az volt már és q szemhéjon van, utóbbi lehetséges
2022. aug. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!